Tuzla Oto Ekspertiz

tuzla oto ekspertiz

Araç fiyatlarının artış gösterdiği dönemlerde aracınızı Tuzla oto ekspertiz firmasında incelemeye sokmak önemli avantajlar sağlayacaktır. Ekspertiz işleminin aracın değeri ile ilgili önemli bilgiler verdiği göz önünde bulundurulduğunda, oto ekspertiz işlemi alıcı ve satıcı için önem teşkil eder. Satıcı bilgilerine tam anlamıyla itibar etmek alıcıyı yanıltabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak, birikimlerini kaybetmemek yada zarar görmemek için mutlaka oto ekspertiz yaptırmanızı önermekteyiz.

Tuzla Araç Ekspertiz

Otomobiller, Ticari Araçlar, Ağır Vasıtalar, Motorsiklet ve daha bir çok farklı araç için firmamızdan oto ekspertiz desteği alabilirsiniz. Hizmetlerimiz TSE garantili olarak sağlanmaktadır. Tuzla ilçesinden ekspertiz firmamıza olan uzaklık ortalama 15 dakika civarındadır. Sitemiz içerikleri içinde güncel oto ekspertiz fiyatları duyurusu yapılmıştır. Bütçenize en uygun paketi seçerek hemen tuzla oto ekspertiz için bizlere başvurabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ne Yapar?

Oto ekspertiz firması, ikinci el araç alım satımında alıcı ve satıcı tarafından talep edilebilir. Aracın mevcut teknik, mekanik ve diğer özelliklerini detaylı olarak inceler. Aracın satış bedelinin belirlenmesinde fikir verir. Araç satışı ilan sayfalarında satıcının verdiği ilandaki bilgilere itibar etmek alıcı için mağdur edici sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple objektif bir ortamda uzmanlar tarafından alıcı ve satıcıyı bilgilendirici veriler sunulmalıdır.  Tuzla oto ekspertiz bu objektif ortamı alıcı ve satıcı için sağlayarak oluşabilecek sorunların önceden tespit edilmesine yardımcı olarak alıcı ve satıcı arasında güven ortamı tahsis ediyor.

tuzla oto ekspertiz fiyatları

Tuzla Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz firması, aracın motor gücü, iç aksamı boyası değişen parçaları ve hasar kaydı ile ilgili detaylı doğru ve objektif bilgiler verir. Verilen ilanlarda boyası ve değişeni yok gözüken birçok araç, aslında boyalı ve değişenli olabilir. Bu sebeple ekspertiz incelemesi oldukça önelidir. Araç sahipleri, araçlarını satarken satış bedelini bir miktar daha üst seviyede tutmak için kaza hazar ve tramer kaydı le ilgili yanıltıcı bilgiler verebilir. Hasar kaydı bulunmayan fakat iç aksamı yıpranmış ve zarar görmüş araçlar, ekspertiz işlemi sırasında tespit edilir ve bilgilendirme yapılır.

Bu durum satış bedelini etkilemenin yanı sıra, olası kaza ve aksaklıklardan da sürücünün korunmasına katkı sağlar. Tuzla oto ekspertiz işlemi, aracın mevcut durumunu tespit ederek alıcı ve satıcıyı bilgilendirir.  Alıcıyı bilgilendirir nitelikte gözükse de aracın hasarı ile ilgili bilgisi olmayan satıcıya da bilgilendirme yaparak, bu hasarların telafi edilmesi fırsatı sunar.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir