Sancaktepe Oto Ekspertiz

sancaktepe oto ekspertiz

Araç kusurları ve arızaları kişiler tarafından hemen görülecek ve tespiti mümkün olmayan durumdur. Sancaktepe oto ekspertiz firmamız sizin için satın almak istediğiniz aracın tüm sorunları, değişen parçaları, performansı düşük aksamlarını tespit eder ve gerçek değerini tespitinizde yardımcı olur. İkinci el araç satın almadan önce kısa bir vaktinizi ayırarak sizlerde oto ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Motor performans testi, yanal kayma test, fren testi dahil bir çok özel hizmetimiz bulunmaktadır. Güven duyulan araç ekspertiz hizmetleri için tecrübeli firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Sancaktepe Oto Ekspertiz Raporu

Firmamız tüm araç sahiplerine ve satıcılarına tam tarafsız araç ekspertiz raporu sunmaktadır. Rapor hazırlanırken bireysel tecrübe dışında son teknoloji cihazlardan faydalanmaktayız. Hatasız bir rapor için tüm teknik aletlerden faydalanmaktayız. Motor için bölgesel rapor isteyebileceğiniz gibi dilerseniz tam kapsamlı paketimizden de faydalanabilirsiniz. Firmamızda her bütçeye ve her ihtiyaca uygun ekspertiz paketleri bulunmaktadır.

Sancaktepe oto ekspertiz hizmetleri için firmamız bölgeye oldukça yakın olup aracınızla yaklaşık 15 dakikalık uzaklıktadır. İster önden telefon açarak yer ayırtabilir yada direk bizleri ziyaret edebilirsiniz.

sancaktepe oto ekspertiz raporu

Sancaktepe Oto Ekspertiz Fiyatları

2021 yılı için ekspertiz paket fiyatlarımız 250₺ den başlamaktadır. Son derece uygun olup herkesin kolaylıkla yaptırabileceği ücretlendirmelerle sizlere sunulmuştur. Fiyat ve paketler için işlem yapılan tüm alanlar detaylı şekilde belirtilmiştir Daha geniş bilgi almak için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz. Oto ekspertiz fiyatları sitemiz içinde sürekli güncellenmektedir. Sonraki dönem değişiklikleri için lütfen telefonla iletişime geçiniz.

sancaktepe oto ekspertiz fiyatları

Sancaktepe Oto Ekspertiz Firmaları

İstanbul Anadolu yakasında son yıllarda hayli fazla oto ekspertiz firması açılmıştır. Neredeyse her ilçede yer bulmak mümkündür ancak işinin ehli firmalar bulmak zordur. Gümdeme gelen hatalı ekspertiz hizmetleri de her yıl artmaktadır. Çünkü sektör tecrübesi düşüki özel ekipman yetersizdir. Bu nedenle mutlaka hizmet alacağınız firmanızı doğru seçiniz.

Sancaktepe oto ekspertiz için sizlere oldukça yakınız. Kapasitemiz oldukça yüksek olup beklemeden en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz. Hafta içi tüm saatlerde bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz TSE garantili olarak verilmektedir. Otomobil haricinde ağır yük araçları içinde ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.