Oto Ekspertiz Ücreti 2021

oto ekspertiz ücreti 2021

2021 yılı oto ekspertiz ücreti 205₺ ile 590₺ arasında değişen liste fiyatlarına sahiptir. Almak istediğiniz oto ekspertiz paketine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Binek 4x2 otomobiller için önerilen fiyatlarla olup ağır vasıta araçlar için önceden fiyatları sorunuz.

Ekspertiz firmaları arasında oto ekspertiz ücreti 2021 yılı için değişkenlik gösterebilir. Her ekspertiz firması aynı özelliklerde hizmet vermez. Bu sebeple işçilik kalitesi firmadan firmaya farklılık gösterebilir. 2 el araç alırken kendiniz ve sevdiklerinizin maddi ve manevi kayıp yaşamaması için mutlaka oto ekspertiz yaptırınız.

güncel oto ekspertiz ücreti 

Güncel Oto Ekspertiz Ücreti

Aşağıda listelenmiş olan oto ekspertiz ücretleri 2021 yılı için geçerli olan liste fiyatlarıdır. Fiyatlar dahilinde yapılacak olan ekspertiz işlemleri kapsamlı olarak belirtilmiştir. Lütfen paketlerinde detayları ile ilgili sorularınızı firmamıza iletmekten çekinmeyiniz. Hizmetlerimiz İstanbul oto ekspertiz talepleri içindir.

2021 ücreti Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti 590₺

590₺ oto ekspertiz ücreti ödemeniz halinde belirtilen tüm işlemler eksiksiz yapılmaktadır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

2021 ücreti Standart Plus Ekspertiz ücreti 490₺

490₺ ücret ödenmesi halinde listemizde belirtilen tüm işlemler eksiksiz olarak raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

2021 ücreti Standart Oto Ekspertiz Ücretleri 400₺

400₺ ekspertiz ücreti ödemeniz durumunda belirttiğimiz tüm işlemler eksiksiz yapılır ve raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri

2021 ücreti Mini Ekspertiz Kaporta Ücretleri 250₺

250₺ ücreti bulunan mini ekspertiz kaporta paketi içinde yapılacak olan işlemler. Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

2021 ücreti Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti 250₺

250 t ücreti bulunan motor mini paketinde yapılacak olan işlemler : Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

2021 Oto Ekspertiz Ücret Tarifesi

2021 oto ekspertiz ücret tarifesi

Fiyat listelerimizde sizlere sunulan ücretler dışında herhangi ekstra bir ücret ve bedel istenmez. Firmamızı diğer oto ekspertiz şirketlerinden ayıran özellik hizmetlerimizin TSE garantili olmasıdır. Bildiğiniz üzere son yıllarda ekspertiz işlemleri konusunda bir çok olumsuzluk yaşanmış ve mağduriyet yaşayan bir çok yeni araç alacak kişi zarar görmüştür. Bu sebeple aracınız için ekspertiz yaptıracaksanız firmamızı doğru seçmeniz gerekmektedir. Her ekspertiz firması sizlere sorunsuz hizmet sunamaz. Tek bir personel ile aracınıza kapsamlı ekspertiz yapacağı iddia edenlere karşı temkinli olunuz.

istanbul oto ekspertiz ücreti 2021

İstanbul Oto Ekspertiz Ücretleri 2021

Şubemiz fiyat listeleri sadece İstanbul için geçerlidir. Firmamız Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden araç sahiplerine ve ikinci el araç alacaklara hizmet vermektedir. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır yük araçları ve motorlar için ekspertiz hizmeti verilir. Oto ekspertiz ücreti 2021 fiyatlarımız uzun zamandır değişmeden bir önceki yılın fiyatları ile devam etmektedir. Site üzerinden fiyatlarımız değişiklik olması durumunda güncellenmektedir.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.