Oto Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli?

oto ekspertiz raporu ne kadar geçerli

İlk defa oto ekspertiz hizmeti alacak kişilerin ilk aklına gelen Oto Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli? sorusunun cevabıdır. Yasal çerçevede oto ekspertiz rapor süresi bulunmamakta olup alıcı ve satıcı arasındaki güven ilişkisine dayalıdır. Ancak yinede içinizin rahat etmesi ve birikiminizin daha güvenli olarak kullanılması için güncel oto ekspertiz raporu olması çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Oto Ekspertiz Raporu Geçerlilik Süresi

Oto Ekspertiz Raporu Geçerlilik Süresi

Oto ekspertiz istanbul firmalarında ortalama olarak oto ekspertiz raporu geçerlilik süresi tercih edilen paketin özelliğine göre  24 saat ile 3 ay yada 5000km olarak belirlenir. Her ne kadar firmadan firmaya göre değişsede uzun süreli ekspertiz raporlarına dayalım araç alım satımlarında sorunlar yaşanabilmektedir. Tanımadığınız kişilerden yada araç satış bayililerinden araç alırken mutlaka güncel ekspertiz raporu olmasına dikkat ediniz.

Oto Ekspertiz Raporu Kaç Gün Geçerlidir?

Oto Ekspertiz Raporu Kaç Gün Geçerlidir?

Oto ekspertiz firmalarının verdiği raporun süre konusunda bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Rapor alınırken mağdur olmamak için satış öncesinde talebiniz dahilinde ekspertize götürünüz. Araç trafikte kullanılıyorsa 1 hafta öncesinde alınan ekspertiz raporunun da bir anlamı kalmayabilir. 1 ay geçerlilik süresi olduğunu iddia eden araç sahipleride yanıltıcı bilgi veriyor olabilir. Güvenli bir araç alım satım işlemi için yeni tarihli ekspertiz raporu almanız önerilmektedir. Fiyatları son derece ekonomik olan bu hizmete hemen kolayca firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Araç Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli?

Araç Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli?

Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır yük araçları dahil tümü için oto ekspertiz raporu ne kadar geçerli? sorusuna verilecek cevap aynıdır. Araç marka ve modeli fark yaratmamaktadır. Devletin şu ana kadar oto ekspertiz konusunda yasal bir uygulaması bulunmamakta olup hazırlık aşamasında olduğu da bilinmektedir. Oto ekspertiz süreleri yasal çerçevede belirlenmesi halinde sitemiz üzerinden detaylı bilgilendirme ziyaretçilerimize yapılacaktır.

Yeni Alınan Oto Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli?

Eski tarihli araç ekspertiz raporu yerine bizlere ulaşarak hemen randevu alıp en güncel ekspertiz raporunuz kısa sürede alabilirsiniz. Vakti olmayan müşterilerimiz telefonla yerini ayırtabilir ve beklemeden hizmet alabilirsiniz. Oto Ekspertiz Raporu ne kadar geçerli? bilgilendirmemiz hakkında sorularınız, merak ettikleriniz varsa lütfen bizlere sitemiz üzerindeki iletişim numaralarıdan ulaşınız.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.