Oto Ekspertiz Müşteri Hizmetleri

Oto Ekspertiz Müşteri Hizmetleri

İkinci el otomobil satın alırken detaylı incelemeye sokmak için oto ekspertiz müşteri hizmetleri aracılığı ile inceleme tarihi oluşturmalısınız. Firma, alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek araç hakkında objektif değerlendirme yapıp anlaşmaya verebilecekleri bilgiler ve ortam sağlar. Araç için uygulamak istediğiniz ekspertiz hizmeti hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Şimdi bizlere 0532 552 29 16 nolu hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Nasıl Seçilir?

Satın almak istediğiniz ikinci el araç için uzman bir ekibe inceleme yaptırmak istiyorsanız oto eksper müşteri hizmetleri departmanından randevu alabilir ve belirlenen tarihte otomobili incelemeye sokabilirsiniz. Oto ekspertiz firması, seçtiğiniz paket doğrultusunda aracı detaylı incelemeye alarak size objektif bilgiler sunar. Araca ait problemleri alıcı ve satıcıya bir rapor halinde bildirir.

Ekspertiz işlemi çok aşamalı ve çok detaylı bir incelemedir. Araç cihazlara bağlanır ve incelemeler bilgisayar ortamında gerçekleşir. Bu sebeple ekspertizin yanılma ve yanıltma payı oldukça düşüktür. Randevu aldığınız tarihte satın almak istediğiniz aracı güvenle incelemeye tabi tutabilirsiniz. Firmamızda her zaman iki taraflı bağımsız ve tarafsız ekspertiz raporu hizmeti verilmektedir.

Oto Ekspertiz Süreci Nasıl İşler? 

Aracın teknik ve mekanik özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için başvurduğunuz oto ekspertiz sistemi aşama aşama ve incelikle devam eder. İnceleme talebinde bulunduğunuz araç ilk önce motor testine sokulur. Motor, aracın en önemli parçalarından biridir. Motorun belirtilen güçte olup olmadığı, yıpranmışlığı ve hasarı tespit edilir. Sonrasında alanında uzman kişiler tarafından araç inceleme cihazına bağlanır. Bu cihaz aracın teknik özelliklerini inceler.

Bu incelemeler esnasında aracın boyasının olup olmadığı, daha önce bir kazaya karışıp karışmadığı, mevcut hasarı ve değişen parçaları inceler. İncelemenin her safhasını, farklı uzmanlar takip eder. İnceleme, bilgisayar ortamında gerçekleştirilir. Daha sonra incelenen kısımlar hakkında detaylı bir rapor oluşturularak oto ekspertiz işlemi talebinde bulunan kişiye verilir. Daha sonra çıkan sonuçlar doğrultusunda alıcı ve satıcı bir anlaşma yapar.

Oto ekspertiz müşteri hizmetleri ise araç sahiplerinin ya da talip olanlarının tüm işlemlerini pratik, hızlı ve müşteri odaklı bir şekilde çözülmesi için gerekli olan çözümleri sağlamaktadır.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir