Oto Ekspertiz Fiyatları & 2022 Oto Expertiz Fiyatları

oto ekspertiz fiyatları

Oto ekspertiz İstanbul sitemiz içinde güncel olarak Oto Ekspertiz fiyatları sizlerle paylaşılmaktadır. Aracınız için ekspertiz talep ediyorsanız mutlaka size uygun bir paketi en ekonomik fiyatlarla bulacaksınız. İster tam kapsamlı oto ekspertiz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz bölgesel olarak ekspertiz talebinde de bulunabilirsiniz.

2022 Oto Ekspertiz Fiyatları

Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi fiyat Bold Class Oto Ekspertiz Fiyatları 1000₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

Standart Plus Oto Ekspertiz ücreti

En iyi fiyat Plus Class Oto Ekspertiz Fiyatları 850₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

Standart Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi fiyat Eko Class Oto Ekspertiz Fiyatları 700₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri sitemiz içinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Mini Ekspertiz Kaporta ücreti

En iyi fiyat Mini Ekspertiz Kaporta Fiyatları 500₺

Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti

En iyi fiyat Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları 500₺

Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

2022 Oto Ekspertiz Fiyatları

2020 oto ekspertiz fiyatları

Yayımlanmış olan oto ekspertiz fiyatları 2022 yılı içine geçerli olan fiyatlardır. Her ne kadar sürekli güncellenmekte olsada en son aşamada mutlaka telefonla bizleri arayarak bilgi isteyiniz. 2.El otomobil alırken ve satarken son yıllarda bir çok kişi ekspertiz talep etmekte ve kendisini güvene almaktadır. Sizleri mağdur edecek süprizlerle karşılaşmamak adına araç alıp satarken mutlaka ekspertiz yaptırınız.

Araç Ekspertiz Ücreti

Araç ekspertiz ücreti bir çok kişi tarafından internet üzerinden araması yapılmaktadır. Aracınızın modeline ve teknik özelliklerine göre fiyatlar farklılık göstermemektedir. Binek araçlar haricinde SUV, 4x4, Kamyonet ve diğer hacmi yüksek araçlar için mutlaka telefonla bilgi alınız. İstanbul oto ekspertiz fiyatları için firmamız her model ve marka araç için en uygun fiyatları sizlere sunar. Eksiksiz bir araç ekspertizi ve nitelikli hizmet beklentiniz varsa mutlaka bizlere ulaşınız.

araç ekspertiz ücreti

Oto ekspertiz ücretleri

Oto ekspertiz ücretleri hakkında paketlerimiz özel olarak ihtiyaçlar ve sizlerden gelen talepler dahilinde düzenlenmiştir. Bireysel araç sahipleri ve kurumsal firmalar için aynı paketler geçerlidir. Şirketimiz İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasından tüm kurumsal firmalar için özel hizmet sağlamaktadır.

oto ekspertiz ücretleri

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.