Oto Ekspertiz Fiyatları 2021

oto ekspertiz fiyatları 2021

Araç ve tüm otomobiller için oto ekspertiz fiyatları 2021 listesini sitemizde bulabilirsiniz. İster bölgesel paketler yada tam kapsamlı oto ekspertiz raporu için bütçenize en uygun paketi tercih edebilirsiniz. Hem binek otomobiller hemde ağır yük vasatları için en uygun fiyatları firmamızda bulabilirsiniz. Diğer bir çok ekspertiz firmasının aksine TSE garantili ekspertiz sağlamaktayız.

2021 Oto Expertiz Fiyatları

Standart plus oto ekspertiz fiyatı, kapsamlı oto ekspertiz paketi, standart ekspertiz paketi, mini ekspertiz fiyatalarını en güncel hali ile aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz. Öze istek ve talepleriniz için lütfen sitemizde bulunan telefon numaramızdan uzmanımıza ulaşıp teklif isteyiniz.

2021 Yılı Fiyat Bilgilendirmesi Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatları 2021 590₺

Kapmsalı oto ekspertiz fiyatları 2021 paketimiz içinde Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu bulunmaktadır.

2021 Yılı Standart Plus Ekspertiz Fiyat Bilgilendirmesi Standart Plus Oto Ekspertiz Fiyatları 2021 490₺

Standart plus oto ekspertiz paket içeriği. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi

2021 Yılı Standart Oto Ekspertiz Fiyat Bilgilendirmesi Standart Oto Ekspertiz Fiyatları 2021 400₺

Standart oto ekspertiz paketi detayları. Paket içinde Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans testi hizmetleri bulunmaktadır.

2021 Yılı Mini Oto Kaporta Ekspertiz Fiyat Bilgilendirmesi Mini Oto Kaporta Ekspertiz Fiyatları 2021 250₺

Mini Oto Kaporta ekspertiz paketimizin detayları: Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükl

2021 Yılı Mini Motor Ekspertiz Bilgilendirme Mini Motor Ekspertiz Fiyatları 2021 250₺

Mini Oto Ekspertiz paketi içinde 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrolleri yapılmaktadır.

oto ekspertiz fiyatları 2021

İstanbul Oto Ekspertiz Fiyatları 2021

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm bölgelerden müşteri kabulümüz bulunmaktadır. Standart araç modelleri dışında farklı taleplerinizde site içinde fiyat ve ücret tarifesi bulunmamaktadır. Lütfen hem kurumsal firma taleplerinizde hemde diğer tip araçlar için ekibimizden teklif isteyiniz.

Ekspertiz firması olarak tüm müşterilerimize TSE garantili hizmet sağlamaktayız. Bünyemizde avrupa standartlarında tüm teknolojik ekipman ve donanım bulunmaktadır. Hatasız ve eksiksiz bir hizmet için firma seçiminize mutlaka dikkat ediniz. Oto ekspertiz fiyatları 2021 listemiz hakkında görüş ve sorularınızı bizlere hemen iletebilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir