Oto Ekspertiz Fiyat Listesi

oto ekspertiz fiyat listesi

Otomobil fiyatlarının artması ile oto ekspertiz fiyat listesi de merak edilmektedir. Otomobil fiyatları sebebi ile, alım satımı özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Araçlar, aynı yıl üretimi ve aynı model olmasına rağmen, kullanıma ve kazalara bağlı farklı teknik özellikler gösterebilir. Bu durumda oto ekspertiz firmaları aracın teknik özellikleri ve mevcut durumu hakkında bilgilendirici rapor hazırlar. Firmamız güncel 2021 listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Fiyat Listesi 2021

Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi ekspertiz fiyatı Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatı 590₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

Standart Plus Oto Ekspertiz fiyat

En iyi ekspertiz fiyatı Standart Plus Oto Ekspertiz Fiyatları 490₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

Standart Oto Ekspertiz Ücreti

Güncel 2021 fiyatı Standart Plus Oto Ekspertiz Fiyatları 400₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri sitemiz içinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Mini Ekspertiz Kaporta ücreti

2021 Ekspertiz Kaporta Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatı 250₺

Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları

En iyi fiyatlarla Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları 250₺

Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

İkinci el alım satımında araç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak önemlidir. Oto ekspertiz işlemine, araç alım satımına ek masraf olarak bakılsa da genellikle bu doğru olmayan bir bakış açısıdır. Öncelikle araca ödenmiş olan bedelin, hak edişe uygun olup olmadığı, oto ekspertizler tarafından saptanır. Bu sebeple alıcıyı mağdur etmemek adına önemli bir işlemdir. Oto ekspertiz fiyat listesi araç alımı esnasında bütçeyi zorlamayacak makul fiyatlardır. Oto ekspertiz incelemesine başvurulmadan satın alınan ikinci el otomobillerde, alım satım işlemi sonrasında büyük masraflar çıkabilir. Bu sebeple oto ekspertiz incelemesine başvurulmadan ikinci el araç alımı yapılmaması, bütçe açısından da önem teşkil eder.

Firmamızdan kurumsal oto ekspertiz desteği yada kendi aracınız için bireysel hizmetler alabilirsiniz.

İkinci Otomobilde Ekspertiz Önemi

Oto ekspertiz ikinci el otomobil alım satımında başvurulması zorunluluk gerektiren firmalardır. İkinci el otomobil alımından sonra büyük problemler yaşamamak adına ekspertiz incelemesi raporu alınmalıdır. Satıcıların araç hakkında vermiş olduğu bilgiler, alıcı için yanıltıcı nitelikte olabilir. Bu sebeple uzman kadrosu ile hizmet veren hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Satıcılar, araca değerinin üzerinde fiyat vermek için zaman zaman km azaltma yöntemlerine başvurabilirler. Oto ekspertiz, alıcının mağduriyet yaşamaması adına gerekli bilgilendirmeyi yapar ve araç hakkında doğru sonuçları açıklar. Aracın kilometresi hakkında bilgi, geçmiş döneme ait muayene kayıtlarında ve bakım raporlarında tahmin edilebilir. Bu sebeple oto ekspertiz, en doğru ve objektif bilgilendirmeyi yapacaktır.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.