Motor Expertiz

motor expertiz

Alacağınızın aracın genel fiyat durumu belirleyen en önemli alanlandır ve Motor expertiz satın alım öncesi kesinlikle tavsiye edilmektedir. Motorun düşük performansla çalışıyor olması olası sorun ve arızların yaşanabileceği anlamına gelebilmektedir. Buda sizlere belki de kısa bir süre sonra ciddi maliyetli ekonomik sorunlar yaşatacağı anlamına gelecektir. Otomobiller ve çeşitli vasıtalar için motor ekspertiz işlemi ister özel işlemlerle yapılmakta yada farklı oto ekspertiz paketlerimiz içinde bulunmaktadır.  

Motor Ekspertiz

Aracın motorunda ekspertiz işlemleri sırasında genel durumuna detaylı olarak bakılmaktadır. Motor yağ kaçırıyor mu? Sızdırma sorunu var mı? Elektrik ve akım sorunları yaşıyor mu? ve daha bir çok alanada kontroller uzman personellerimizle detaylı şekilde bakılmakta olup sizlere tam kapsamlı ekspertiz raporu sunulmaktadır. Araç yeni olması ve az kilometre kat etmiş olması motorun sorunsuz olduğunu göstermez. İçinizin satın alım sonrasında rahat etmesi ve maddi kayıplar yaşamamak için mutlaka araç alırken ve satarken motor expertiz yaptırınız. 

motor ekspertiz

motor ekspertiz fiyatları

Motor Ekspertiz Fiyatları

Araç satış fiyatı üzerinden değerlendirdiğimizde müşterilerimize sunduğumuz oto ekspertiz fiyatları son derece makul ve ekonomiktir. Sizleri hem manevi hemde maddi yönden koruyacak bu işlemi bir çok bilinçli araç sahibi sizlerde değerlendirmelisiniz.

44 nokta inceleme ve analizinden oluşan Mini Motor expertiz fiyatı 250₺ den başlamaktadır. İster sadece aracın motor kısmına ekspertiz hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz tam kapsamlı paketimizi tercih edebilirsiniz. 178 Nokta analiz ve tespit yapılan kapsamlı paket içinde motor ekspertiz bulunmaktadır. 2021 yılı için bu paketin fiyatı 590₺ den başlamaktadır.

Motor Koruyucu Kapağı
Motor Elektrik Tesisat Ve Kablo Kontrol
Motor Soğutma Su Hortumları Ve Sızdırmazlık
Klima Boruları Kontrol İşlemi
Motor Yağı Kontrolü Yapılması
Motor Isı Ses Ve İzolasyon Kontrolü
Radyatörlerin Kontrolü
Hidrolik Direksiyon Boru Kaçakları Kontrol
Hidrolik Yağı Kontrolü
Akü Kontrolü
Fren Hidrolik Kontrolü
Antifiriz Kontrolü
Şanzuman Ve Diferansiyel Yağı Kontrol
Motor Turbo Kontrol

ekspertiz motor testi

Ekspertiz Motor Testi

Firmamızda ekspertiz motor testi için tam kapsamlı analiz yapaktadır. En yüksek kalitedeki özel teknolojik cihazlarımızla TSE garantili hizmet sağlamaktayız. Düz vites araçlar, otomatik vites araçlar, ağır vasıtalar ve daha bir çok farklı model araç için motor performans testi hizmetimiz bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasından bugüne kadar sayısız müşterimiz bu hizmeti eksiksiz olarak firmamızdan almıştır.

Motor ekspertiz için hemen şimdi bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz. Sitemizde fiyatlar dahil yapılan expertiz işlemleri ile ilgili bir çok bilgilendirme yapılmıştır. Daha teknik bilgi için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Size En Yakın Motor Ekspertiz Firması

Her marka model araç için motor ekspertiz

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir