Maltepe Oto Ekspertiz

maltepe oto ekspertiz

İkamet ettiğiniz bölgede TSE garantili ekspertiz firması bulamıyorsanız bize ulaşın. Maltepe oto ekspertiz hizmetleri için bölgeden bizleri tercih eden bir çok araç sahibi bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere son yılların en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinin başında expertiz gelmektedir. Sizin yerinize ikinci el aracı tam kapsamlı analiz eder, hataları, sorunları, gözle görülmesi imkansız olan olan yerlerini inceler ve raporlar. Sizlerde çeşitli zorluklarla biriktirdiğiniz birikimleri riske atmamış olursunuz. Oto ekspertiz hakkında tüm detaylı bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Maltepe Araba Ekspertiz

Arabanın değerini belirleyen, düşüren veya performansını etkileyen bir çok bölgesi bulunur. Motor kısmı, kaportası, elektronik sistemleri, elektrik alanları dahil bir çok detay vardır. Bunların uzman gözetiminde mevcut durumlarının tespit edilmesi gerekir. Maltepe oto ekspertiz için bizlere başvurduğunuzda sizlere farklı paketlerde sunum yapar ve ihtiyacınızı belirleriz. Sadece kısmi olarak motor ekspertiz yaptırabilir veya kaporta boya ekspertiz yapılmasını isteyebilirsiniz. Bölgesel işlem istemiyorsanız komple tam kapsamlı araba ekspertizi tercih edebilirsiniz. Mini oto ekspertiz paketinde 39 nokta kontrolü bulunurken tam kapmsalı pakette ise 178 noktada ekspertiz yapılmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Fiyatları

Maltepe Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti  : Bu ekspertizde 44 nokta kontrolü yapılır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Ekspertiz, Motor Suyu Ekspertiz, Direksiyon Yağ Ekspertiz, Fren Yağı Ekspertiz, İnterpol Peteği Ekspertiz, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Ekspertiz, Turbo Yağ Kaçak Ekspertiz gibi 44 noktada kontrol yapılmaktadır. Firmamızda fiyatı 250₺’dir. 

Maltepe Standart Oto Ekspertiz Ücreti : 400₺ fiyatı olan bu paket bir çok yönden sizlere yetebilir. İçinde boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, dyno motor performans test Ekspertiz sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır.

Maltepe Tam Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatları : En geniş paketimiz olan tam kapsamlıda herşey dahildir. 2021 yılı güncel fiyatı 590₺ ile sınırlandırılmıştır. Boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, obd Ekspertiz, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test Ekspertiz, fren test Ekspertiz, yanal kayma Ekspertiz, tramer sorgusu bulunmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Raporu

Müşterilerimize hazırlayıp teslim ettiğimiz oto ekspertiz raporu tam tarafsız ve etik ilkeler dahilinde hazırlanmaktadır. Firmamız hem aracın satıcısı hemde alıcısı ile ilişkisi bulunmaz. Her iki tarafada aynı mesafededir. Firmamızdan maltepe oto ekspertiz hizmetlerini yüksek işçilik kalitesi ve güvenle alabilirsiniz. Şimdi bizleri telefonla arayabilir ve hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.