Kurumsal Ekspertiz Firmaları

kurumsal ekspertiz firmaları

Bireysel oto sahiplerine hizmet verdiğimiz gibi kurumsal ekspertiz işlemlerimizde vardır. Kurumsal ekspertiz firmaları arayışınızda istediğiniz tüm özelliklerde paketlerde hizmet verebilmekteyiz. İstanbul içinde 2020-2021 yılı için bir çok orta veya büyük ölçekli firma ile düzenli oto ekspertiz anlaşmalarımız bulunmaktadır. Kurumsal paketler hakkında mutlaka bizlere ulaşarak detaylı bilgi alınız. 

Kurumsal Oto Ekspertiz

Hizmet kalitesi yönünden belirli bir kurumsallığı yakalamış olan firmamız güven duyulan tarafsız ekspertiz raporlamasını hem bireysel müşterilerine hemde kurumsal müşterilerine eksiksiz ve hatasız sunmaktadır. TSE garantisine sahip araç ekspertiz firmamızda Yanal Kayma Testi, Ön ve Arka Süspansiyon testii, Ön arka ve El Fren testi, Lastik Derinlik testi, Dyno motor performans testi, Kaporta dahil bir çok işlem uygulanmaktadır. 

Kurumsal ekspertiz firmaları arayışında tecrübe ve deneyime sahip ekibimizle istediğiniz tüm özelliklerde sizlere hizmet vermeye hazırız. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal Ekspertiz

Aracınızın güncel değerini, sorunlarını ve hatalarını kısa sürede ekspertiz raporunuzu alarak fark edin. Tüm bireysel araç sahiplerine, kurumsal şirketlere hizmetlerimiz vardır.
000
Kapsamlı Hasar Tespit ve Oto Eksper Raporu %

kurumsal oto ekspertiz

istanbul kurumsal ekspertiz

ekspertiz firmaları kurumsal

İstanbul Kurumsal Ekspertiz Firması

Oto ekspertiz firmalarına ulaşan talep sayısı günümüzde ekspertiz firmalarının oldukça fazla sayıya ulaşmasında etken olmuştur. Ancak bu kadar çok ekspertiz firması içinde kaliteye en üst seviyede ulaşanlar olduğu gibi çok sayıda yetersiz ekspertiz firmasıda bulunmaktadır. Sıradan işçilikler, basit kontroller, kalite kontrol yapılmadan teslim edilen hizmetler, eksik veya kusurlu bir çok hizmetle karşılaşılabilmektedir.

Otomobil alırken ve satarken genelde herkesin güvenle başvurduğu oto ekspertiz firmalarında olumsuz durumların yaşanması oldukça can sıkıcıdır. Bu nedenle İstanbul kurumsal ekspertiz firmaları tercihlerinizde aceleci davranmadan detaylı bir firma analizi yapmanız önemli olacaktır.

Anadolu Yakası Kurumsal Ekspertiz

Ekspertiz firmamızın İstanbul Anadolu yakasında olması nedeni ile en çok talebi bu bölgenin ilçelerinden almaktayız. Gebze ilçesinden başlayarak Tuzla, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Şile dahil tüm ilçelerden müşterilere sahibiz. Mesafe ayrımı yapmaksızın bizlere her bölgeden ulaşabilir ve kaliteli ekspertiz hizmetini hemen alabilirsiniz.

Anadolu yakasından talepler dışında hizmet kurumsal kalitemizi test etmiş olan bir çok otomobil sahibi Avrupa yakasından da bizlere hafta içinde sıkça ulaşmaktadır. Kurumsal ekspertiz firmaları arayışınız varsa mutlaka bizlerle tanışmadan karar vermeyiniz.

Yanal Kayma Testi

İsterseniz oto ekspertiz kapsamlı paket dışıda sadece yanal kayma testi yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.