Kayışdağı Oto Ekspertiz

kayışdağı oto ekspertiz

Aracınızın son güncel durumunu görmek yada ikinci el araç satın alırken Kayışdağı oto ekspertiz hizmetimiz başvurabilirsiniz. Aracınızda değer kaybı oluşturan tüm sorunları ve arızaları kısa sürede rapor halinde görebilirsiniz. TSE garantili ekspertiz işlemi yapan firmamız tecrübeli teknik kadroları teknolojik donanımlı firma alt yapısı ile sizlere güvenli bir oto ekspertiz sağlar.

Motor performansı, motor arızaları ve kalan ömür hakkında bilgiye ekspertiz raporunda ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bölgesel olarak fren testi, kaporta ekspertizide yaptırabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun şekilde birden çok farklı oto ekspertiz paketimiz bulunmaktadır.

kayışdağı ekspertiz

Kayışdağı Ekspertiz

2021 yılı içinde de sürekli yeni ekspertiz firmaları açılmaktadır. Bu nedenle her firma belirli bir kaliteye kesinlikle ulaşmadan bu hizmeti sağlamaktadır. Sonucunda ise geride mağdur olan bir çok ikinci el araç alıcısı bırakmaktadır. Firmamız tüm hizmetlerini eksiksiz ve müşteri memnuniyeti en yüksek şekilde sağlamaktadır. Bünyemizde çalışan tüm teknik personelimiz gerekli tüm eğitimlere sahip olup sürekli hizmet içi eğitime tabi tutulmaktadır. Kayışdağı oto ekspertiz için en iyi kalitede hizmeti mutlaka firmamızda bulacaksınız. Hizmet detayları ve paket özellikleri hakkında bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

En yakın oto ekspertiz arayışınız varsa semtinizde ve mahallenizden aracınızla 15 dakikada ulaşabileceğiniz mesafedeyiz. Her marka ve model araç için ekspertiz yapmaktayız. Ayrıca ağır yük araçlar içinde ekspertiz hizmetimizde vardır.

Kayışdağı Oto Ekspertiz Raporu

Oto ekspertiz raporuna ihtiyacınız varsa hem tarafsız hemde eksiksiz olarak tam kapsamlı raporunuzu kısa sürede alabilirsiniz. Bugüne kadar sayısız aracın veya otomobilin ekspertiz raporunu çıkarmış olan firmamızdan araç satışlarında hem alıcı hemde satıcı taraflı koruma bulunmaktadır. Rapor son halini alırken uzmanların kalite kontrolünden geçmektedir. Aracınızın ekspertizi yapılırken sadece bir personel ile tüm testler asla yapılmamalıdır. Çünkü Araçlarda kaporta, motor, elektronik ve elektrik işlemleri için ayrı ayrı uzmanlık gerektirir.

kayışdağı oto ekspertiz fiyatları

Kayışdağı Oto Ekspertiz Fiyatları

2021 yılı için oto ekspertiz fiyatları 250₺’den başlayıp 600₺’ye kadar farklı paketlerde müşterilerimize sunulmuştur. Bütçeniz ve ekonominize göre farklı ücretlerle paketleri seçebilirsiniz. Hem ekspertiz kalitesi bakımından hemde fiyatlar bakımından sizlere en iyi seçimi sunuyoruz. Kayışdağı oto ekspertiz tercihinizde mutlaka bizlere ulaşınız. Sizlere tüm ekibimizle en güvenilir ekspertiz desteğini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.