Araçlarda, otomobillerde kaporta kısmı kusurları ilk göze çarpan yerdir. Kaporta ekspertiz hizmetlerimiz de gözle görülmesi pek mümkün olmayan kaporta hasarları ve kusurlarında sizlere detaylı bir rapor sunumu yapmaktayız. İkinci el araç satın alırken kesinlikle kaporta expertizi yaptırılmasını önermekteyiz. İstanbul Oto ekspertiz firmamızda son teknoloji gelişmiş hasar tespit cihazları ile kontrol yapılmakta olup hata payı neredeyse yoktur.

Kaporta Ekspertiz Raporu

Kaporta ekspertiz taleplerinizde personel tecrübesi dışında otomotiv sektöründe kullanılabilecek tüm teknolojik cihazlardan faydalanmaktayız. En hassas şekilde aracınızın tüm kaportası detaylı şekilde incelenmekte ve analiz edilmektedir. Aracınınızın her hangi bir yerinde fabrika boyası dışında bir boya işlemi yapılıp yapılmadı kolayca tespit edilmekte ve sizlere kaporta ekspertiz raporu olarak sunulmaktadır.

Bu ekspertiz raporu genellikle boya kaporta ekspertiz olarak verilmektedir. 2. El araç satın alırken yanılmamak adına, maddi olarak zarar görmemek için kesinlikle ekonomik oto ekspertiz fiyatlarımızdan faydalanmanızı önermekteyiz. Rapor kapsamında aracın boya kalınlığı micron ölçüm yapabilen aletler ile yapılmaktadır. Alınan sonuçlar otomobilin fabrika verileri ile karşılaştırılmaktadır.

Kaporta Boya Ekspertiz

Aracın güncel değerini belirleyen en önemli unsur şimdiye kadarki hasar kayıtları ve arıza durumudur. Tüm yapmış olduğumuz ekspertiz hizmetlerinde amacımız aracınızın orijinal durumu dışında kalan alanların tespiti üzerinedir. Satın almak istediğiniz araçta herhangi bir boya işlemi varsa bu hasar aldığının kanıtı niteliğindedir. Boya Kaporta ekspertiz uygulamalarımızda 3-4 farklı açıdan tespit işlemi gerçekleştirmekte ve kalite kontrol işlemini en üst düzeye çıkarmaktayız.

22

Boya Kaporta Test Adımları

Test Araç Şasi Kontrolleri
Test Ön Panel Ve Arka Panel Kontrolleri
Test Gövde Kontrolleri (Mikron Boya Değerleri)
Test Çamurluk/Kapılar/Arka Bagaj/Tavan
Test Kaput/İç Direkler Kontrolleri
Test Havuz Saçı/Direk /Podye Saçı Kontrolü
Test Tampon Travers Kontrolleri

kaporta ekspertiz raporu

kaporta ekspertiz fiyatları

Kaporta Ekspertiz Fiyatları

Araç alış satışlarında son yıllarda çok faz yaşanan yanıltıcı bilgilendirmeler nedeni ile bir çok kişinin mağduriyet yaşanmıştır. Ancak gelişen teknolojinin ürünlerinden biri olan oto ekspertiz test sistemleri sayesinde artık bu mağduriyetler minimum duruma kadar indirilmiştir. Eskiden de bir çok bilinçli kullanıcı aracı satın almadan önce sanayide bildiği, güvendiği oto tamircisine götürüp bakım yaptırırken şimdi bu işlemin yerini profesyonel ekspertiz firmaları almış durumdadır.

2020 - 2021 Kaporta ekspertiz fiyatları güncel olarak sitemizde paylaşılmıştır. İster ful paketlerimizden faydalanabileceğiniz gibi dilerseniz bölgesel olarak ekspertiz hizmetleri alabilirsiniz. 250₺ den başlayan ve 600₺'ye çıkan farklı kapsamlı ekspertiz paketleri firmamızda bulunmaktadır.

Araçlardaki her sorun, arıza ve kusur ilk bakışta görülmez. Her ne kadar uzman kişinin tecrübesi yüksek olsa da yanılma ihtimali yüksektir. Bu nedenle oto ekspertiz firmaları insan gücü ve bilgisi dışında teknolojik ve elektronik cihazlara yatırım yapmış ve ekspertiz hizmetleri minimum hata verecek düzeye getirmiştir. Firmamız da tüm kaporta ekspertiz taleplerinizde her detayı dikkate alır ve sizlere kusursuz bir hizmet sunar.