Kadosan Oto Ekspertiz

kadosan oto ekspertiz

İkinci el araç alıcıları ve satıcıları için ekspertiz son derece önemlidir. Kadosan oto ekspertiz firmamızda aracınız için gerekli olan tüm noktaların kontrolü teknolojik ekipmanlar ve TSE standartlarında işlemlerle yapılmaktadır. Araç alırken güncel değerin belirlenmesinde, gizli hasarların ve arızaların tespitinde ekspertiz önemli bir rol oynar. İstanbul oto ekspertiz bünyesinde 45-60 dakika aralığında süren oto check-up işlemleri ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kadosan Ekspertiz

Otomobil ekspertiz işlemlerinde çoğu zaman araç gerçek sahibinin bile bilmediği yada farkında olmadığı sorunlar, hatalar ve arızalar ortaya çıkabilmektedir. Kimi zaman düşük değerde olan bu sorunlar kimi zaman ise ciddi maliyetli sonuçlar doğurmaktadır. Binbir zorlukla biriktirdiğiniz birikimlerinizin heba olmasına izin vermeyiniz. Kadosan oto ekspertiz firmamıza hemen ulaşıp randevu alarak çok kısa sürede ekspertiz raporunuza ulaşabilirsiniz.

Araç alırken veya araç satarken muhtemel tüm mağduriyetlerin önüne geçmeniz oldukça kolay. Kadosan ekspertiz için hafta içi hafta sonu bizlere her zaman ulaşabilir deneyimli teknisyenlerimizden hemen hizmet alabilirsiniz.

kadosan ekspertiz

TSE garantili Oto Ekspertiz Servisi

Kadosan oto ekspertiz firması arıyorsanız size en yakın konumdaki ekspertiz firmasıyız. Tecrübeli ekibimiz ve teknolojik donanımımızla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kadosan Araç Ekspertiz Paketleri

Bünyemizde aracınızın ihtiyacı olan tüm ekspertiz paketlerini ister komple yada bölgesel olarak bulabilirsiniz. Aşağıda belirtiğimiz paketlerde oto ekspertiz talep edebilirsiniz.

  • Kapsamlı oto ekspertiz paketi
  • Standart plus oto ekspertiz
  • Standart oto expertiz paketi
  • Mini ekspertiz kaporta paketi
  • Mini ekspertiz motor paketi

Satın almayı yada satmayı düşündüğünüz araçta kaporta tamir görmüş mü? kaporta boyanmış mı? Araçta değişen parçalar hangileri? Çizik, esikler ve göçük olan yerler hangileri? Fren balata diskleri don durumları, motor performansı ve daha bir çok farklı noktada aracın son halinin raporunu detaylı bir şekilde alırsınız. Kadosan sanayi içindeki firmamız telefonla ulaşarak daha geniş bilgi alabilirsiniz.

kadosan oto ekspertiz fiyatları

 

Kadosan Oto Ekspertiz Fiyatları

Kaporta boya ekspertiz raporu, motor ekspertiz raporu, mekanik ekspertiz raporu, Dyno ekspertiz raporu, fren test ekspertiz raporu, süspansiyon test ekspertiz raporu, yanal kayma testi ekspertiz raporu, iç-dış ekspertiz raporu, hasar kaydı ekspertiz  raporu ve arıza tespit ekspertiz raporları firmamıza TSE garantili işlemler dahilinde verilmektedir.

Kadosdan oto ekspertiz fiyatları seçeceğiniz paketler kapsamında değişmektedir. 250₺ ile 590₺ arasında değişen oto ekspertiz paket fiyatları bulunmaktadır. Oto ekspertiz servisimize haftanın 7 günü ulaşabilir, hızlı ve etkili hizmeti nitelikli teknisyenlerimizden hemen alabilirsiniz.

Kadosan Ekspertiz İletişim

Oto ekspertiz randevunuzu hemen şimdi kolayca oluşturabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.