Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz

ıhlamurluyu oto ekspertiz

Araç alırken güvence son derece önemlidir. Kişilerin ve satıcıların güven telkini yerine Ihlamukuyu Oto Ekspertiz hizmeti alın mağdur olmayın. Karar verdiğiniz ikinci el araç için söylemlere değil özel bilgisayarlı testlere ve teknolojik sonuçlara inanın. İstanbul oto ekspertiz hizmetlerimiz de insan deneyimi hariç gerekli tüm gelişmiş cihazları kullanıyoruz. Oto ekspertiz raporu teslim edilmeden önce tüm kalite kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Oto Ekspertiz Ihlamurkuyu

Araç alımlarında %50’i bulan hatalı alım satım işlemleri görülmektedir. Yeni aldığınız araç daha önce ortadan ikiye ayrılmış ve kaynakla birleştirilmiş olabilir. Kaza kayıtlarında 1 noktadan hasarlı görülmekte olup sonrasında sürprizler çıkabilir. Aracın tüm yürür aksamları, air bak, boya kaporta, motor performansı, yanal kayma testi, şase durumları baş ağrıtabilir. Bu sebeple mutlaka oto ekspertiz hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için bizlere ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

ıhlamurkuyu oto expertiz

Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz Raporu

Bizlere başvuran kişi ister satıcı olsun ister yeni aracı satın alacak kişi olsun raporumuz tam tarafsız şekilde hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Bizlerle daimi çalışan ve anlaşmalı olduğumuz araç satıcıları bulunmamakta olup sizlerin güvenliği için hiç bir irtibat kurulmaz. Oto ekspertiz raporu içerisinde kaporta boya kontrolleri, motor, şanzıman, mekanik detayları gibi her konuda ayrıntıya yer verilir. Satın alacağınız paketlere göre kapsam noktaları değişebilir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için firma adresimiz Kadosan oto sanayi sitesidir. Bulunduğunuz bölgeden vasıta ile ortalama 10 dakika içinde ulaşılabilecek mesafededir.

Ihlamurkuyu Oto Expertiz

Her oto expertiz firması yüksek kalitede hizmet veremeyebilir. Bileğiniz üzere 2021 yılı itibari ile neredeyse her köşede oto ekspertiz firmaları açılmıştır. yetkili yada yetkinliği olmayan kişilerce bu hizmetlerin verildiği bilinmektedir. Can ve mal güvenliğiniz için mutlaka detaylı bir araştırma yapmadan firmanıza karar vermeyiniz. Mümkünse ilk tercihiniz bu hizmetleri TSE garantisi dahilinde sunanlara yöneliniz.

Firmamız İstanbul Anadolu yakasından bugüne kadar binlerce müşterisine nitelikli oto expertiz hizmeti sağlamıştır. Ihlamurkuyu oto ekspertiz seçiminizde ilk tercihiniz olmayı umut ediyor ve sizlere en uygun fiyatlar doğru ekxpertizi sunuyoruz.

 

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir