Hakkımızda

hakkımızda

Ekspertiz Firmamız

Ülkemizdeki araç satışlarında daha güvenilir alışverişler için oto ekspertiz hizmetleri vermeye başlayan firmamız sektör tecrübesi 10 yıla yaklaşan marka gücü ile tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Ekspertiz / Oto Check Up uygulamalarımızda sertifikaya sahip uzmanlarımız ile gelişmiş son teknolojiye sahip cihazlar ve firma alt yapısı ile sizlere kurumsal ve bireysel hizmet vermektedir.

 

   TARAFSIZ VE DÜRÜST EKSPERTİZ
   SERTİFİKALI TEKNİSYENLER
   NİTELİKLİ RAPORLAMA HİZMETİ
   KALİTELİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ

misyonumuz

Misyonumuz

Har marka ve model araçlarda en yüksek kaliteli nitelikli ekspertiz hizmeti sağlamak, ekspertiz alanında yüksek sayıda iş gücü yaratmak ve ülkemize hizmet etmek.

vizyonumuz

Vizyonumuz

Daima güven duyulan, tarafsız ve uluslararası standartlarda oto ekspertiz hizmetlerini en uygun fiyatlarla ve ekonomik çözümlerle müşterilerimize sunmak.

Ekspertiz Hizmetlerimiz

Araç marka ve modeli fark etmeksizin tüm uygulama ve rapor işlerimizde dünyada standart olarak kullanılan tüm teknik cihazlar ve makinalar oto ekspertiz hizmetlerimizde kullanılmaktadır. 2.El araç satın alımlarında güven duyulan bir hizmeti yıllardır eksiksiz şekilde sunmakta olan firmamız tamamiyle tarafsız olup amacı iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçmek ve olası zararları ortadan kaldırmaktır.

ekspertiz hizmetlerimiz

Ekspertiz Randevusu Alın

İstanbul Oto Ekspertiz

Dudullu OSB Mah. KADOSAN 1 Sok.
0532 552 29 16
info@otoekspertizistanbul.com

Oto Ekspertiz Randevusu Alın

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasından her ilçe ve semtten daimi müşterilere sahip olan ekspertiz firmamızdan dilediğiniz ve saat için ekspertiz randevusu alabilirsiniz. Hem uygulama hemde rapor teslimi için sizlere mümkün olan en kısa sürede sonuç vermekteyiz. Araç alırken ve satarken bireysel yada kurumsal olarak firmamızla çalışabilirsiniz.