Fren Testi

fren testi

Fren araç ve otomobillerde gözardı edilmeyecek elemandır. Fren testi 2.el araç alım ve satışlarında sıkça tercih edildiği gibi normal zamanlar içinde araç sahipleri tarafından yaptırılmalıdır. Araç fren sisteminde olası sorunlar hem maddi hemde manevi yönden olumsuz sonuçlara neden olabilir. Güvenli bir sürüş için firmamızdan en uygun fiyatlarla kapsamlı ve grafik dökümlü fran testinizi hemen yaptırabilirsiniz.

Araç Firen Testi

Aracınızın fren sisteminde hidrolik durumu, disk sorunları, balata mevcut durumları, feren tutuş performansı detaylı olarak incelenir ve analiz edilir. Fren testi uygulamalarımızın tümünde uzman teknisyenler görev yaptığı gibi kesinlikle bununla yetinmeyip üstün nitelikli teknik cihazlarla testler gerçekleştirmekteyiz. Teknik aksam baştan sona detaylı şekilde incelenir ve en ufak sorun sizlere tarafsız bir şekilde raporlama yapılır.

İstanbul oto ekspertiz firmamız bünyesinde sıkça yapmış olduğumuz testlerden biridir. Bireysel olarak araç sahiplerine bu hizmeti sürekli sağladığımız gibi anlaşmalı otomotiv firmalarına da bu hizmeti daimi şekilde sağlamaktayız.

fren testi yapan firmalar

Fren Test Aşamaları

TEST Fren Diski /Balataları Kontrolleri
TEST Fren Kaliper Kontrolü
TEST Fren Servosu ( Westinghouse ) Kontrolü
TEST Abs Kontrol
TEST Park (El) Fren Kontrolü

Fren Testi Yapan Firmalar

Fren testi için oto sanayi dahil bir çok yerde bu hizmeti bulmanız mümkündür. Ancak hayati bir önem taşıyan bu sistem için kesinlikle doğru fren testi yapan firmalar ile çalışmanızı önermekteyiz. Fren hidroliği, havalı kanal diskleri, aşınan fren parçaları, balatalar, pedal setlik durumu eksiksiz gözden geçirilmeli ve bireysel tecrübe dışında bu kontrol ve test sistemi için üretilmiş cihazlarda testi yapılmalıdır.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasından bir çok kişi bu hizmeti en kapsamlı şekilde firmamızdan periyodik şekilde almaktadır. Kurumsal bir çok otomotiv firmasının, araç kiralama firmalarının, galeri ve ikinci el oto satış firmalarının fren testi hizmetini profesyonel şekilde üstlenmekteyiz.

FREN TESTİ FİYATLARI

 

Fren Testi Fiyatları

Oto ekspertiz için araç sahiplerine ekonomik şekilde 4-5 farklı pakette hizmet vermekteyiz. 2020 oto ekspertiz fiyatları için minimum düzeyde tuttuğumuz hizmetlerimizde kesinlikle kalite yönünden bir tasarrufa gidilmemiştir. Aracınızın ve sizin güvenliğiniz için son derece önemli olan fren testi için sizlere minimum fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.