Armağanevler Oto Ekspertiz

armağanevler oto ekspertiz

Armağanevler oto ekspertiz, profesyonel, deneyimli kadroları ve TSE garantili ekspertiz raporu hizmetleri ile sizlere güvenilir hizmetler sunmaktadır. Ekspertiz raporu için ödeyeceğiniz ücretin boşa gitmeyeceği tam kapsamlı, detaylı ve ince işçilikli hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Garantili Midir?

Armağanevler oto ekspertiz taleplerinizde yapmış olduğumuz tüm kontroller TSE tarafından belgelenmiş olarak sunulur. İkinci el araç satın alırken uzmanlarımız otomobilin her noktasını detaylı olarak inceler ve raporlama yapar. Ümraniye oto ekspertiz istasyon merkezimizde hem alanında yüksek birikim ve tecrübeye sahip uzmanlar görev yaparken hemde son teknoloji özel cihazların kullanımı yapılır. Ekspertiz ölçüm ve test için bünyemizde her tür özel ekipman bulunmaktadır.

Araç Hangi Bölge Kontrolleri Sağlanıyor?

Araçlarınızı uzmanlarımıza teslim ettiğinizde seçilen pakete göre kontrol sağlanır.

 • Kaporta, Boya ve Değişen kontrolleri
 • Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
 • İç Dış kozmetik ekspertizi
 • Elektrik elektronik aksamların kontrolleri
 • Diagnostik OBD Beyin tarama testi
 • Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi
 • Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi

Araç ve oto ekspertiz hakkında tüm merak ettiklerinizi bizlere her zaman telefon açarak sorabilirsiniz. İstanbul ekspertiz hizmetleri için 0532 552 29 16 çağrı merkezimizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Randevusu

Firmamıza hiç telefon açmadan yada randevu almadan gelip hizmet alabileceğiniz gibi dilerseniz randevu alarak beklemeden hizmet alabilirsiniz. Armağanevler Oto Ekspertiz randevu işlemleri için 0532 552 29 16 nolu telefonu arayabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Oto Ekspertiz Ücreti 2021

oto ekspertiz ücreti 2021

2021 yılı oto ekspertiz ücreti 205₺ ile 590₺ arasında değişen liste fiyatlarına sahiptir. Almak istediğiniz oto ekspertiz paketine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Binek 4x2 otomobiller için önerilen fiyatlarla olup ağır vasıta araçlar için önceden fiyatları sorunuz.

Ekspertiz firmaları arasında oto ekspertiz ücreti 2021 yılı için değişkenlik gösterebilir. Her ekspertiz firması aynı özelliklerde hizmet vermez. Bu sebeple işçilik kalitesi firmadan firmaya farklılık gösterebilir. 2 el araç alırken kendiniz ve sevdiklerinizin maddi ve manevi kayıp yaşamaması için mutlaka oto ekspertiz yaptırınız.

güncel oto ekspertiz ücreti 

Güncel Oto Ekspertiz Ücreti

Aşağıda listelenmiş olan oto ekspertiz ücretleri 2021 yılı için geçerli olan liste fiyatlarıdır. Fiyatlar dahilinde yapılacak olan ekspertiz işlemleri kapsamlı olarak belirtilmiştir. Lütfen paketlerinde detayları ile ilgili sorularınızı firmamıza iletmekten çekinmeyiniz. Hizmetlerimiz İstanbul oto ekspertiz talepleri içindir.

2021 ücreti Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti 590₺

590₺ oto ekspertiz ücreti ödemeniz halinde belirtilen tüm işlemler eksiksiz yapılmaktadır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

2021 ücreti Standart Plus Ekspertiz ücreti 490₺

490₺ ücret ödenmesi halinde listemizde belirtilen tüm işlemler eksiksiz olarak raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

2021 ücreti Standart Oto Ekspertiz Ücretleri 400₺

400₺ ekspertiz ücreti ödemeniz durumunda belirttiğimiz tüm işlemler eksiksiz yapılır ve raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri

2021 ücreti Mini Ekspertiz Kaporta Ücretleri 250₺

250₺ ücreti bulunan mini ekspertiz kaporta paketi içinde yapılacak olan işlemler. Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

2021 ücreti Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti 250₺

250 t ücreti bulunan motor mini paketinde yapılacak olan işlemler : Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

2021 Oto Ekspertiz Ücret Tarifesi

2021 oto ekspertiz ücret tarifesi

Fiyat listelerimizde sizlere sunulan ücretler dışında herhangi ekstra bir ücret ve bedel istenmez. Firmamızı diğer oto ekspertiz şirketlerinden ayıran özellik hizmetlerimizin TSE garantili olmasıdır. Bildiğiniz üzere son yıllarda ekspertiz işlemleri konusunda bir çok olumsuzluk yaşanmış ve mağduriyet yaşayan bir çok yeni araç alacak kişi zarar görmüştür. Bu sebeple aracınız için ekspertiz yaptıracaksanız firmamızı doğru seçmeniz gerekmektedir. Her ekspertiz firması sizlere sorunsuz hizmet sunamaz. Tek bir personel ile aracınıza kapsamlı ekspertiz yapacağı iddia edenlere karşı temkinli olunuz.

istanbul oto ekspertiz ücreti 2021

İstanbul Oto Ekspertiz Ücretleri 2021

Şubemiz fiyat listeleri sadece İstanbul için geçerlidir. Firmamız Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden araç sahiplerine ve ikinci el araç alacaklara hizmet vermektedir. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır yük araçları ve motorlar için ekspertiz hizmeti verilir. Oto ekspertiz ücreti 2021 fiyatlarımız uzun zamandır değişmeden bir önceki yılın fiyatları ile devam etmektedir. Site üzerinden fiyatlarımız değişiklik olması durumunda güncellenmektedir.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Bostancı Oto Ekspertiz

bostancı oto ekspertiz

Bostancı oto ekspertiz yakınlık mesafemiz 15 dakikadır. Aracınız için profesyonel ve kurumsal oto ekspertiz firması arıyorsanız TSE garantili hizmet veren firmamıza ulaşınız. İşimiz sadece oto ekspertiz olup teknolojik ekipman ve yüksek tecrübemizle en doğru ekspertizi sağlıyoruz. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır vasıtalar, motor ekspertiz dahil tümünde özel birimlerimiz bulunmaktadır. İster bölgesel expertiz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz tam kapmsalı expertiz paketimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Beklemeden en hızlı şekilde en güvenilir ekspertizi hemen alabilirsiniz.

Bostancı Expertiz Firmaları

Oto sanayi bölgesi E-5 karayoluna yakın olduğu için bir çok kişinin tercih noktasıdır. Ancak burda bilinmesi gereken detay her ekspertiz firması sorunsuz ve güvenilir hizmet veremez. Son yıllarda bu konuda artan bir çok şikayet bulunmaktadır. Hem aracı oto ekspertize verip hemde sonradan sorunlar yaşanması son derece kötüdür. Oto ekspertiz hataları ve teknik diğer sorunlarla uğraşmamak için firmanızı doğru seçmeye özen gösteriniz.

Bostancı Oto Ekspertiz Fiyatları

TSE garantili oto ekspertiz hizmetlerimiz 2021 yılında tüm müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Aşağıda oto ekspertiz fiyatları tam listesini görebileceğiniz gibi site içinde menüden paketlerin tüm kapsam detaylarına ulaşabilirsiniz.

 • Kapsamlı oto Ekspertiz₺590
 • Standart Plus Oto Ekspertiz₺490
 • Standart Oto Ekspertiz₺400
 • Ekstra Kaporta Paketi₺250
 • Ekspertiz Motor Paketi

Bostancı En Yakın Oto Ekspertiz

En yakın oto ekspertiz için arayış içinde olabilirsiniz. Önünüze gelen ilk ekspertiz firması yerine bu alanda deneyimi yüksek ve daha sonrasında problem yaşamayacağınız yerleri tercih etmelisiniz. Firmamızın bulunduğu adrese İstanbul’da bir çok yerden ulaşımı kolay lokasyondadır. Araç ile ortalama Bostancı’dan 15 dakikalık uzaklıktadır. Hem en yakındaki expertiz firması hemde güvenle hizmet alabileceğiniz yerimizde sizleri memnuniyetle bekliyoruz.

Bostancı Oto Ekspertiz Randevu

Araba ekspertiz, kaporta boya ekspertiz, motor ekspertiz, yanal kayma testi, fren testi veya diğer tüm ekspertiz talepleriniz için bizlere farklı gün ve saat için arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Acil işlem gereken durumlarda mutlaka gelmeden önce bizlere sitemizdeki telefon numaralarından ulaşınız. Bünyemizde yeterli sayıda teçhizat ve gerekli personel bulunmakta olup genelde beklemeden hemen hizmet alabilirsiniz. Bostancı oto ekspertiz için uygun fiyatlarımız ve nitelikli hizmetlerimizden yılın her günü faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Maltepe Oto Ekspertiz

maltepe oto ekspertiz

İkamet ettiğiniz bölgede TSE garantili ekspertiz firması bulamıyorsanız bize ulaşın. Maltepe oto ekspertiz hizmetleri için bölgeden bizleri tercih eden bir çok araç sahibi bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere son yılların en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinin başında expertiz gelmektedir. Sizin yerinize ikinci el aracı tam kapsamlı analiz eder, hataları, sorunları, gözle görülmesi imkansız olan olan yerlerini inceler ve raporlar. Sizlerde çeşitli zorluklarla biriktirdiğiniz birikimleri riske atmamış olursunuz. Oto ekspertiz hakkında tüm detaylı bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Maltepe Araba Ekspertiz

Arabanın değerini belirleyen, düşüren veya performansını etkileyen bir çok bölgesi bulunur. Motor kısmı, kaportası, elektronik sistemleri, elektrik alanları dahil bir çok detay vardır. Bunların uzman gözetiminde mevcut durumlarının tespit edilmesi gerekir. Maltepe oto ekspertiz için bizlere başvurduğunuzda sizlere farklı paketlerde sunum yapar ve ihtiyacınızı belirleriz. Sadece kısmi olarak motor ekspertiz yaptırabilir veya kaporta boya ekspertiz yapılmasını isteyebilirsiniz. Bölgesel işlem istemiyorsanız komple tam kapsamlı araba ekspertizi tercih edebilirsiniz. Mini oto ekspertiz paketinde 39 nokta kontrolü bulunurken tam kapmsalı pakette ise 178 noktada ekspertiz yapılmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Fiyatları

Maltepe Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti  : Bu ekspertizde 44 nokta kontrolü yapılır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Ekspertiz, Motor Suyu Ekspertiz, Direksiyon Yağ Ekspertiz, Fren Yağı Ekspertiz, İnterpol Peteği Ekspertiz, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Ekspertiz, Turbo Yağ Kaçak Ekspertiz gibi 44 noktada kontrol yapılmaktadır. Firmamızda fiyatı 250₺’dir. 

Maltepe Standart Oto Ekspertiz Ücreti : 400₺ fiyatı olan bu paket bir çok yönden sizlere yetebilir. İçinde boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, dyno motor performans test Ekspertiz sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır.

Maltepe Tam Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatları : En geniş paketimiz olan tam kapsamlıda herşey dahildir. 2021 yılı güncel fiyatı 590₺ ile sınırlandırılmıştır. Boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, obd Ekspertiz, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test Ekspertiz, fren test Ekspertiz, yanal kayma Ekspertiz, tramer sorgusu bulunmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Raporu

Müşterilerimize hazırlayıp teslim ettiğimiz oto ekspertiz raporu tam tarafsız ve etik ilkeler dahilinde hazırlanmaktadır. Firmamız hem aracın satıcısı hemde alıcısı ile ilişkisi bulunmaz. Her iki tarafada aynı mesafededir. Firmamızdan maltepe oto ekspertiz hizmetlerini yüksek işçilik kalitesi ve güvenle alabilirsiniz. Şimdi bizleri telefonla arayabilir ve hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz

ıhlamurluyu oto ekspertiz

Araç alırken güvence son derece önemlidir. Kişilerin ve satıcıların güven telkini yerine Ihlamukuyu Oto Ekspertiz hizmeti alın mağdur olmayın. Karar verdiğiniz ikinci el araç için söylemlere değil özel bilgisayarlı testlere ve teknolojik sonuçlara inanın. İstanbul oto ekspertiz hizmetlerimiz de insan deneyimi hariç gerekli tüm gelişmiş cihazları kullanıyoruz. Oto ekspertiz raporu teslim edilmeden önce tüm kalite kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Oto Ekspertiz Ihlamurkuyu

Araç alımlarında %50’i bulan hatalı alım satım işlemleri görülmektedir. Yeni aldığınız araç daha önce ortadan ikiye ayrılmış ve kaynakla birleştirilmiş olabilir. Kaza kayıtlarında 1 noktadan hasarlı görülmekte olup sonrasında sürprizler çıkabilir. Aracın tüm yürür aksamları, air bak, boya kaporta, motor performansı, yanal kayma testi, şase durumları baş ağrıtabilir. Bu sebeple mutlaka oto ekspertiz hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için bizlere ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

ıhlamurkuyu oto expertiz

Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz Raporu

Bizlere başvuran kişi ister satıcı olsun ister yeni aracı satın alacak kişi olsun raporumuz tam tarafsız şekilde hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Bizlerle daimi çalışan ve anlaşmalı olduğumuz araç satıcıları bulunmamakta olup sizlerin güvenliği için hiç bir irtibat kurulmaz. Oto ekspertiz raporu içerisinde kaporta boya kontrolleri, motor, şanzıman, mekanik detayları gibi her konuda ayrıntıya yer verilir. Satın alacağınız paketlere göre kapsam noktaları değişebilir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için firma adresimiz Kadosan oto sanayi sitesidir. Bulunduğunuz bölgeden vasıta ile ortalama 10 dakika içinde ulaşılabilecek mesafededir.

Ihlamurkuyu Oto Expertiz

Her oto expertiz firması yüksek kalitede hizmet veremeyebilir. Bileğiniz üzere 2021 yılı itibari ile neredeyse her köşede oto ekspertiz firmaları açılmıştır. yetkili yada yetkinliği olmayan kişilerce bu hizmetlerin verildiği bilinmektedir. Can ve mal güvenliğiniz için mutlaka detaylı bir araştırma yapmadan firmanıza karar vermeyiniz. Mümkünse ilk tercihiniz bu hizmetleri TSE garantisi dahilinde sunanlara yöneliniz.

Firmamız İstanbul Anadolu yakasından bugüne kadar binlerce müşterisine nitelikli oto expertiz hizmeti sağlamıştır. Ihlamurkuyu oto ekspertiz seçiminizde ilk tercihiniz olmayı umut ediyor ve sizlere en uygun fiyatlar doğru ekxpertizi sunuyoruz.

 

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Atakent Oto Ekspertiz

atakent oto ekspertiz

Araba ve vasıta alımlarında oto ekspertiz önemsenmelidir. Atakent Oto Ekspertiz firması arayışınızda semte en yakındaki ekspertiz firmalarından biriyiz. İkinci el otomobil, ticari araç, ağır yük araçları ve tüm motorsiklet modellerinde ekspertiz hizmetini TSE garantili olarak sağlamaktayız. Hem alıcıyı hemde satıcıyı kötü süprizlerden korumak ve kimsenin zarar görmesini engelleyecek tam kapmsalı oto ekspertiz sağlıyoruz. İki taraf içinde tam tarafsız ekspertiz raporu hazırlıyoruz. İster randevulu ister hemen acil ekspertiz için bize başvurabilirsiniz.

Atakent Oto Ekspertiz Randevu

Oto ekspertiz hizmeti son yıllarda oldukça fazla talep ve ilgi görmektedir. İstanbul içinde gün içinde oldukça yüksek sayıda araç alım satımı gerçekleşmektedir. Bu nedenle araç sahiplerine ve yeni araç alacaklara önerimiz bir kaç önceden oto ekspertiz için randevu oluşturmalarıdır. Atakent oto ekspertiz için firmamıza şimdi ulaşabilir ve yerinizi hemen randevu alarak ayırtabilirsiniz. Çok acil durumlarda mutlaka bizlere telefonla ulaşıp hemen hizmet alabilirlik hakkında detayların öğreniniz.

Atakent Motor Ekspertiz

Binek vasıtalar, ağır vasıtalarla birlikte motorsiklet içinde ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca aracınız için ful tam kapsamlı ekspertiz alabileceğiniz gibi dilerseniz sadece motor ekspertiz içinde hizmetimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Otomobiller için ayrı teknisyenlerimiz bulunmakta olup motor içinde alanında uzman en iyi personellerle çalışıyoruz. hatasız ve eksiksiz bir deneyim için mutlaka firma uzmanlarımızla tanışınız. Ümraniye oto ekspertiz hizmetleri için bir çok semtten müşteriye sahibiz. Kadosan bölgesinde bulunmaktayız ve Atakent semtinden bir kaç dakika da ulaşılacak mesafedeyiz.

Atakent Oto Ekspertiz Fiyatları

2021 yılı için oto ekspertiz fiyat listelerimizde sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Mini motor ekspertiz fiyatı 250₺, Mini Ekspertiz Kaporta ücreti 250₺, Standart Oto Ekspertiz Ücreti 400₺, Standart Plus Oto Ekspertiz ücreti 490₺ ve Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti 590₺ ile sunulmuştur. Oto ekspertiz fiyatları içinde yer alan kısımlar için teknik uzmanımıza ulaşabilir ve daha geniş bilgi alabilirsiniz. Her bütçeye ve ekonomiye uygun fiyatlarımız bulunmaktadır. Teknik ekibimiz oldukça deneyimli olup TSE garantili ekspertiz sağlamaktayız.

Atakent oto ekspertiz için müşteri memnuniyeti yüksek çözümler sunuyoruz. İstanbul oto ekspertiz servisimize haftanın her günü telefonla ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Tuzla Oto Ekspertiz

tuzla oto ekspertiz

Araç fiyatlarının artış gösterdiği dönemlerde aracınızı Tuzla oto ekspertiz firmasında incelemeye sokmak önemli avantajlar sağlayacaktır. Ekspertiz işleminin aracın değeri ile ilgili önemli bilgiler verdiği göz önünde bulundurulduğunda, oto ekspertiz işlemi alıcı ve satıcı için önem teşkil eder. Satıcı bilgilerine tam anlamıyla itibar etmek alıcıyı yanıltabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak, birikimlerini kaybetmemek yada zarar görmemek için mutlaka oto ekspertiz yaptırmanızı önermekteyiz.

Tuzla Araç Ekspertiz

Otomobiller, Ticari Araçlar, Ağır Vasıtalar, Motorsiklet ve daha bir çok farklı araç için firmamızdan oto ekspertiz desteği alabilirsiniz. Hizmetlerimiz TSE garantili olarak sağlanmaktadır. Tuzla ilçesinden ekspertiz firmamıza olan uzaklık ortalama 15 dakika civarındadır. Sitemiz içerikleri içinde güncel oto ekspertiz fiyatları duyurusu yapılmıştır. Bütçenize en uygun paketi seçerek hemen tuzla oto ekspertiz için bizlere başvurabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ne Yapar?

Oto ekspertiz firması, ikinci el araç alım satımında alıcı ve satıcı tarafından talep edilebilir. Aracın mevcut teknik, mekanik ve diğer özelliklerini detaylı olarak inceler. Aracın satış bedelinin belirlenmesinde fikir verir. Araç satışı ilan sayfalarında satıcının verdiği ilandaki bilgilere itibar etmek alıcı için mağdur edici sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple objektif bir ortamda uzmanlar tarafından alıcı ve satıcıyı bilgilendirici veriler sunulmalıdır.  Tuzla oto ekspertiz bu objektif ortamı alıcı ve satıcı için sağlayarak oluşabilecek sorunların önceden tespit edilmesine yardımcı olarak alıcı ve satıcı arasında güven ortamı tahsis ediyor.

tuzla oto ekspertiz fiyatları

Tuzla Oto Ekspertiz Fiyatları

Oto ekspertiz firması, aracın motor gücü, iç aksamı boyası değişen parçaları ve hasar kaydı ile ilgili detaylı doğru ve objektif bilgiler verir. Verilen ilanlarda boyası ve değişeni yok gözüken birçok araç, aslında boyalı ve değişenli olabilir. Bu sebeple ekspertiz incelemesi oldukça önelidir. Araç sahipleri, araçlarını satarken satış bedelini bir miktar daha üst seviyede tutmak için kaza hazar ve tramer kaydı le ilgili yanıltıcı bilgiler verebilir. Hasar kaydı bulunmayan fakat iç aksamı yıpranmış ve zarar görmüş araçlar, ekspertiz işlemi sırasında tespit edilir ve bilgilendirme yapılır.

Bu durum satış bedelini etkilemenin yanı sıra, olası kaza ve aksaklıklardan da sürücünün korunmasına katkı sağlar. Tuzla oto ekspertiz işlemi, aracın mevcut durumunu tespit ederek alıcı ve satıcıyı bilgilendirir.  Alıcıyı bilgilendirir nitelikte gözükse de aracın hasarı ile ilgili bilgisi olmayan satıcıya da bilgilendirme yaparak, bu hasarların telafi edilmesi fırsatı sunar.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

İstanbul Ekspertiz Ücreti

istanbul ekspertiz ücreti

İkinci el araç alırken ekspertiz yaptıracaksanız hizmet detayı ve İstanbul ekspertiz ücreti için bilgi sahibi olunmalıdır. Almak istediğiniz aracı komple incelemeye alarak tüm teknik ve mekanik özelliklerini inceleyen ekspertiz firması olası zararlarla ve süprizlerle karşılaşmanızı yüksek oranda engeller. Bunun dışında ayrıca aracınızı aldıktan sonra sorunsuz sürüş deneyimi yaşamanızda da etkili olur.

2021 İstanbul Ekspertiz Ücreti

Profesyonel oto ekspertiz firmalarında ortalama standartlarda fiyatlar bulunurken kalitesiz işçilik ve hizmetlerde ücretler oldukça düşük olarak karşınıza çıkar. Oto ekspertiz fiyatları 2021 yılı ortalama piyasa fiyatları kapamsalı full paketlerde 600₺ civarındadır. Bölgesel araç ekspertiz işlerinde 250₺ fiyatlarına kadar hizmet bulabilirsiniz. Bu fiyatları altında işçiliklerle karşılaşırsanız ya teknolojik donanım eksikliği veya kalitesiz işçilikle karşılaşırsınız. İstanbul Ekspertiz Ücreti sitemizde tüm paketlerde duyurusu yapılmıştır. Buradan oto ekspertiz fiyatları incelemesi yapabilirsiniz.

2021 istanbul ekspertiz ücreti

Oto Ekspertiz Firması Ne Yapar?

Sıfır olmayan bir araç alırken pek çok özelliğe dikkat etmeniz gerekir. Dış görünüşü yaşı ve modeli, araç hakkında fikir sahibi olmak için yeterli değildir. Araç satıcısının vermiş olduğu bilgiler de alıcı için yanıltıcı olabilir. Bu sebeple oto ekspertiz, aracın teknik, mekanik sorunları, geçmişi, bakımı ve piyasaya uygun fiyatı hakkında bilgi verir. Bazı araçlarda uzmana başvurulmadan yapılan yüzeysel incelemede, kaza ve hasar kaydı bulunmaz. Bu aracın kazasız ve hasarsız olduğu anlamına gelmez.

Aracın hasar durumunun tespit edilebilmesi için ekspertiz incelemesi büyük önem taşır. İstanbul ekspertiz ücreti, bu detaylı objektif ve bilgilendirici inceleme için oldukça makuldür. Aracın dış görünüşü, kaportası temiz ve kusursuz gözükse de iç parçaları yıpranmış ve hasarlı olabilir. Bu durumda aracın fiyatı da dış görünümüne ve kaportasına değil, yapıla incelemede çıkan bu yıpranmalara bağlı olarak belirlenmelidir.

İkinci El Otomobilde Oto Ekspertiz Önemi

Dış görünüşü temiz olan bir aracı alırken, hakedişinin üzerinde bir değer biçilebilir. Sıfır olmayan tüm araçlar, kullanım tarzı ve kazalara bağlı olarak yıpranır ve farklı özelikler gösterir. İkinci el araç satıcıları da aracın teknik ve mekanik özellikleri, parçaları ile ilgili yanıltıcı bilgiler verebilir, bu sebeple değerin üstünde bir fiyat biçebilir. Oto ekspertiz firmaları, alıcı ve satıcı ile bir kar ilişkisi olmayan objektif firmalardır. Bu sebeple alıcıyı yanıltmayacak ve araç hakkında bilgi verecek objektif ve doğru değerlendirmeler yaparlar.

Kartal Oto Ekspertiz

Kartal Oto Ekspertiz

İkinci el otomobil alırken güvenle incelemeye sokabileceğiniz Kartal oto ekspertiz firmamız sizleren doğru ve objektif sonucu vererek bilgilendirme yapar. Alıcı ve satıcı için önem teşkil den bu satın alma işlemini, en doğru şekilde gerçekleştirmenize katkı sağlar. Satın alma işlemi sonrası yaşanabilecek sorunları minimum düzeye indirmeyi hedefler. Birikiminizi ve hayallerini riske etmeden mutlaka alım öncesinde ekspertiz yaptırınız. Sıradan oto ekspertiz firmaları yerine TSE garantili şekilde hizmet sağlayan firmamıza ulaşarak en uygun fiyatlarla en detaylı hizmeti alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İşlemi Aşamaları

Otomobil alım satım işlemlerinde modeli markası ve yaşı ile orantılı olmak üzere yüksek fiyatlardan bahsedilir. Alıcı ve satıcı için önemli olan bu yüksek fiyatlarla alışveriş yapılırken, ekstra hassasiyet gösterilmelidir. Bu sebeple aracın, satıcının belirlediği fiyata uygun olup olmadığı, alıcının mağduriyetini önlemek amacı ile önem taşır. Ekspertiz işlemi, objektif bir ortamda detaylı incelemeler yapar. Bu incelemeleri alanında uzman kalabalık bir ekiple gerçekleştirir.

Aracın dış görünüşüne ait özellikler, yanıltıcı olabilir. İlanında boyasız olarak bilgilendirme yapılan bir aracın parçalarında boya olabilir. Bunlar, aracın fiyat değerini alıcı lehine değiştiren etmenlerdir. İnceleme işlemi belirli bir sıra takip edilerek yapılır. Ustaların incelemesi ile, bilgisayar ortamında, uzmanlar tarafından yönlendirilerek inceleme yapılır.

Bu incelemelere aracın motoru ve motor gücü test edilerek başlanır. Motora aracın kalbi diyebiliriz. Bu sebeple motor gücü aracın değerini belirleyici faktörlerdendir. Motor gücü, aracın her devirde harcadığı gücü ölçer. Bu ölçümü bilgisayar ortamında grafik haline getirir. Araca, ilk kullanıcı tarafından herhangi bir yenileme işlemi yapılmadıysa, ilk halinden sonra ne kadar güç kaybettiği ölçülür. Tüm işlemler Kartal oto ekspertiz hizmetleri sayesinde kolayca halledilmiş olur.

Kartal Oto Ekspertiz Fiyatları

250₺ den başlayan oto ekspertiz fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Hangi ekspertiz paketine ihtiyacınız varsa onu seçebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. İster aracınızı komple ekspertizden geçirebilir yada bölgesel olarak ekspertiz desteği alabilirsiniz. İstanbul oto ekspertiz fiyatları firmadan firmaya göre değişmektedir. Bizde 250₺ ile maksimum 600₺ arasında fiyat listesi bulunmaktadır. Kartal oto ekspertiz fiyatları ve paket detaylarını sitemizden incelebileceğiniz gibi bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İnceleme Sonuçları

İkinci el aracın mevcut durumu hakkında bilgi verici nitelikte olan oto ekspertiz işlemi, bilgisayar ortamında yapılır. Bilgisayar ortamında yapılan bu incelemelerin yanılma payı oldukça düşüktür. İnceleme sonucu eksper tarafından detaylı bir rapor hazırlanır. Bu rapor, ekspertiz firması tarafından ekspertiz işlemi talep edilen kişiye yazılı olarak verilir. Kartal oto ekspertiz firmamız dabünyesinde teknolojik donanımlı ekipmanlar kullanılmasının yanı sıra her araç özel birimi için ayrı uzmanlarda görev yapmakta ve ekspertiz sağlamaktadır.

Ekspertiz Nedir?

Ekspertiz Nedir

Alımı ve satışı yapılan ürünlerin veya araçların güncel değerinin belirmesini işlemine ekspertiz denmektedir. Ekspertiz nedir sorusuna verilebilen en kısa yanıt bu olurken daha da detaylandırmak gerekebilir. Alanında uzman kişilerin veya işletmelerin bünyesinde rapor alınmak sureti ile alınan hizmete de ekspertiz hizmeti denir. Sanayide ve bir çok endüstride kullanıldığı gibi oto alım satımı içinde son yıllarda oldukça fazla ilgi ve talep görmektedir. Ekpertiz, alınan araç hakkında, yaptığı teknik incelemeler sonucunda alıcıya almak istediği ürün hakkında detaylı bilgi verir. Satın alma işlemi öncesi ekspertiz, alıcı ve satıcı için çeşitli avantajlar sunar.

Ekspertiz Ne İşe Yarar?

Alım satım işlemi öncesi söz konusu ürün hakkında detaylı bilgi veren ekspertiz, alıcı ve satıcı için çeşitli avantajlar sağlar. Oto ekspertiz araç alım satımı öncesinde gerçekleştirilmelidir. Günümüzde araç fiyatları, aracın modelinin ve üretim yılının yanısıra, teknik özellikleri ve arızaları ile de belirlenir. Ekspertiz, aracın detaylı incelemesini yaparak geçmişte yapmış olduğu kazalar ve bu kazalardaki hasar kayıtları, aracın teknik özellikleri ve varsa arızaları, mekanik donanını, değişen parçaları ile ilgili bilgi verici bir rapor hazırlar.

Bu rapor, ekspertiz firması tarafından ekspertiz talep eden kişiye yazlı olarak bildirilir. Bu işlem sonucunda araç hakkında detaylı bilgiye sahip olan alıcı ve satıcı mevcut piyasa şartlarında bir anlaşma yapar. Eğer varsa aracın yıpranmış ve sorun çıkarabilecek parçalarının değişmesi tavsiyesi yapılır. Bu durum trafik seyrini aksatabilecek olası negatif durumlardan araç kullanıcısını korumayı da sağlar.

TSE Garantili Ekspertiz

Son yıllarda yeterli yetersiz bir çok kişi ve işletmenin ekspertiz hizmeti verdiği bilinmekte olup günden güne de sayısı hala artmaktadır. Bu nedenle sektörel anlamda ciddi sorunlar da yaşanabilmektedir. Sizinde ekspertiz hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka detaylı bir inceleme ve araştırmaya girmeli ve doğru kişilerden ve firmalardan hizmet almanız gerekmektedir. TSE garantili olarak bu hizmeti sağlayan yerler çok daha güvenilir ve tercih edilebilir durumdadır.

Ekspertiz İşlemi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Oto ekspertiz işlemi, araç hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olup nihai kararını verebilmek için genellikle oto alım satım öncesi alıcı tarafından talep edilir ve yaptırılır. Alınacak olan aracın tanınması, gerekli müdahaleleri yapabilmek için bilinmesi gereken bir durumdur. Ekspertiz nedir anlaşılmadan yapılan araç alım satım işlemleri daha sonra alıcı için sorun çıkarabilir. Araç sahibi, aracın mevcut durumundan haberdar olmadığı için alıcıyı yeterince bilgilendiremeyebilir. Bu sebeple karşılıklı mağduriyet durumları yaşanmaması için oto ekspertiz firmamıza başvurup, detaylı inceleme sonucu karar verilmelidir.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum