En Yakın Ekspertiz & Yakındaki Oto Ekspertiz Firması

En Yakın Ekspertiz

Ekspertiz firmamız konumu itibari ile herkesin kolayca ulaşabileceği mevkidedir. En yakın ekspertiz firması arayışınız varsa Anadolu yakasında her ilçeye ve bölgeye orta mesafededir. Dilediğiniz gün ve saat için hemen arayarak randevu alabilir ve sıra beklemeden oto ekspertiz yaptırabilirsiniz. Sanayi merkezi içinde yer alan firmamızda her model otomobil ve ticari araç için ekspertiz raporu verilmektedir.

En Yakın oto Ekspertiz

 

En Yakın Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satımları için günümüzde artık bir çok kişi oto ekspertiz olmadan işlem yapmamaktadır. Ekspertiz işlemleri sonrasında alacağınız rapor sayesinde güncel olarak aracın son hali hakkında bilgi edinir, mevcut sorunları, arızaları ve performansı hakkında herşeye hakim olursunuz. En yakın oto ekspertiz için arayışınız varsa şirketimiz hizmetleri sizlere İstanbul Anadolu yakasında en yakın konumda olandır.

Oto eksper için müşterilerimize ihtiyaçları dahilinde bir çok farklı pakette hizmet sağlıyoruz. Tam kapsamlı ekspertiz paketi satın alabileceğiniz gibi dilerseniz sadece kaporta, motor, fren testi, süspansiyon testi gibi paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

ekspertiz en yakın

Ekspertiz En Yakın

Acil ekspertiz ihtiyaçlarınızda hemen işlem yapabilecek, sizleri bekletmeyecek ve hızlı raporlama yapabilecek oto ekspertiz firmasına ulaşmanız gerekebilir. Otoyol kısmına yakın konumumuz sayesinde araç sahipleri için en kolay ulaşımı olan expertiz firmalarından biriyiz. Sitemiz içerisinde harita konum olarak eklenmiştir. Navigasyon ile son derece rahat ulaşılabilecek en yakın adresteyiz.

bana en yakın ekspertiz

Bana En Yakın Ekspertiz

Ekspertiz tercihlerinizde kesinlikle doğru seçimler yapmalısınız. Hemen yanı başınızda olan ekspertiz firması bazen sizlere kaliteli çözümler sunamayabilir. Araç alım satımları için hayati bir öneme sahip olan oto ekspertiz için kesinlikle hizmet alacağınız firmanın doğru seçimi gereklidir. En yakın ekspertiz olarak sizlere aşağıdaki tüm servisler bünyemizde bulunmakta ve TSE garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Doğru raporlama, doğru işçilik ve TSE garantili işlemler için bizlere ulaşınız. Uzman teknisyenlerimiz, üstün teknolojik makine ve cihazlarımızla eksiksiz bir ekspertiz sunuyoruz. İşinizi şansa bırakmadan en iyi fiyat seçenekleri ve en yakın ekspertiz için şimdi bizlere ulaşınız.

Size En Yakındaki oto ekspertiz

Her bölgeden en kolay erişimi olan oto ekspertiz firması

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Oto Ekspertiz Fiyatları & 2022 Oto Expertiz Fiyatları

oto ekspertiz fiyatları

Oto ekspertiz İstanbul sitemiz içinde güncel olarak Oto Ekspertiz fiyatları sizlerle paylaşılmaktadır. Aracınız için ekspertiz talep ediyorsanız mutlaka size uygun bir paketi en ekonomik fiyatlarla bulacaksınız. İster tam kapsamlı oto ekspertiz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz bölgesel olarak ekspertiz talebinde de bulunabilirsiniz.

2022 Oto Ekspertiz Fiyatları

Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi fiyat Bold Class Oto Ekspertiz Fiyatları 1000₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

Standart Plus Oto Ekspertiz ücreti

En iyi fiyat Plus Class Oto Ekspertiz Fiyatları 850₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

Standart Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi fiyat Eko Class Oto Ekspertiz Fiyatları 700₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri sitemiz içinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Mini Ekspertiz Kaporta ücreti

En iyi fiyat Mini Ekspertiz Kaporta Fiyatları 500₺

Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti

En iyi fiyat Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları 500₺

Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

2022 Oto Ekspertiz Fiyatları

2020 oto ekspertiz fiyatları

Yayımlanmış olan oto ekspertiz fiyatları 2022 yılı içine geçerli olan fiyatlardır. Her ne kadar sürekli güncellenmekte olsada en son aşamada mutlaka telefonla bizleri arayarak bilgi isteyiniz. 2.El otomobil alırken ve satarken son yıllarda bir çok kişi ekspertiz talep etmekte ve kendisini güvene almaktadır. Sizleri mağdur edecek süprizlerle karşılaşmamak adına araç alıp satarken mutlaka ekspertiz yaptırınız.

Araç Ekspertiz Ücreti

Araç ekspertiz ücreti bir çok kişi tarafından internet üzerinden araması yapılmaktadır. Aracınızın modeline ve teknik özelliklerine göre fiyatlar farklılık göstermemektedir. Binek araçlar haricinde SUV, 4x4, Kamyonet ve diğer hacmi yüksek araçlar için mutlaka telefonla bilgi alınız. İstanbul oto ekspertiz fiyatları için firmamız her model ve marka araç için en uygun fiyatları sizlere sunar. Eksiksiz bir araç ekspertizi ve nitelikli hizmet beklentiniz varsa mutlaka bizlere ulaşınız.

araç ekspertiz ücreti

Oto ekspertiz ücretleri

Oto ekspertiz ücretleri hakkında paketlerimiz özel olarak ihtiyaçlar ve sizlerden gelen talepler dahilinde düzenlenmiştir. Bireysel araç sahipleri ve kurumsal firmalar için aynı paketler geçerlidir. Şirketimiz İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasından tüm kurumsal firmalar için özel hizmet sağlamaktadır.

oto ekspertiz ücretleri

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Araç satışında ekspertiz ücretini kim öder?

araç satışında ekspertiz ücretini kim öder

Sık yaşanan ikinci el araç satışlarında en çok merak edilen konulardan biri Araç satışında ekspertiz ücretini kim öder? sorusunun cevabıdır. Genelde yazısız ve kayıtsız anlaşmalar ile oto ekspertiz hizmetine gidilmektedir. Bu durum için belirleyici ve kesin yasal bir durum olmamakla birlikte alıcının ve satıcının da ödeyebildiği bazende ortak ödeme yönteminin tercih edildiği bir durumdur.

İkinci El Araç satışında ekspertiz ücretini kim öder

Genel kanı oto ekspertiz ücretini alıcının ödeyeceği olsa da, satıcının satış öncesi araç hakkında verdiği bilgiler dışında çıkacak olası sorunlarda ekspertiz ücretini kendisi karşılayabilmektedir. Arada kalmamak ve çözümsüz bir durum oluşturmamak adına tüm detayları oto ekspertiz öncesinde alıcı ve satıcı taraf konuşmalı hatta yazılı bir hale getirmelidir.

Oto ekspertiz ücretini kim öder

Oto ekspertiz ücretini kim öder?

Oto ekspertiz fiyatları ülkemizde son derece uygun olup ortalama 400₺/600₺ aralığıdadır. Genelde bu fiyatlar alıcı tarafından uygun karşılanmaktadır. Her ne kadar fiyat düşük olsada sonuç itibari ile bir gider oluşmaktadır. Oto ekspertiz yapılmasını talep eden kişinin alıcı tarafın olduğunu düşünürsek Araç satışında ekspertiz ücretini kim öder? sorusuna alıcı ödeyecek diyebiliriz. Ancak satış öncesinde araç sahibinin belirtiği veya sizlere araç hakkında verdiği detaylarda hatalar, eksikler ve onunda bilmediği sorunlar çıkarda oluşacak değer kaybının araç satışını yapacak kişinin karşılaması gerekmektedir.

Kısacası çıkacak ekspertiz raporunda ciddi sorunlar ve araç değerini düşürecek durumlar çıkarsa sorumluluk araç satışını yapan kişide olacaktır.

Araç ekspertiz ücretini kim öder?

Araç ekspertiz ücretini kim öder?

İki taraflı olumsuz durumlar yaşanmaması adına oto ekspertiz yaptırmadan önce anlaşılmalıdır. İşlem sonunda ödemeyi kimin yapacağı, oto ekspertiz raporusunda araç değer kaybı oluşacak durumlarda ekspertiz ücretini kimin ödeyeceği, oto ekspertiz raporu sonrasında araç satışının kesin olarak gerçekleşip gerçekleşmeyi ve bu durumda çıkacak masrafı kimin üstleneceği gibi detaylar yazılı halde iki taraflı imza altına alınabilir. İki tarafta dürüstlük ilkesi gereği ekspertiz öncesinde her duruma karşı hazırlıklı olmalı ve mağduriyet oluşturulmamalıdır.

Araç satışında ekspertiz ücretini kim öder? sorusuna yazımızda değindik. Ancak yinede belirtiğimiz gibi yasal çerçevede kimin ücreti ödeyeceğine dair net bir durum bulunmadığından dolayı günümüzde anlaşmazlıkların yaşanması olasıdır. Konu hakkında görüş ve önerilerinizi bizlerle yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Oto Ekspertiz Fiyat Listesi

oto ekspertiz fiyat listesi

Otomobil fiyatlarının artması ile oto ekspertiz fiyat listesi de merak edilmektedir. Otomobil fiyatları sebebi ile, alım satımı özen gösterilmesi gereken bir durumdur. Araçlar, aynı yıl üretimi ve aynı model olmasına rağmen, kullanıma ve kazalara bağlı farklı teknik özellikler gösterebilir. Bu durumda oto ekspertiz firmaları aracın teknik özellikleri ve mevcut durumu hakkında bilgilendirici rapor hazırlar. Firmamız güncel 2021 listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Fiyat Listesi 2021

Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti

En iyi ekspertiz fiyatı Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatı 590₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

Standart Plus Oto Ekspertiz fiyat

En iyi ekspertiz fiyatı Standart Plus Oto Ekspertiz Fiyatları 490₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

Standart Oto Ekspertiz Ücreti

Güncel 2021 fiyatı Standart Plus Oto Ekspertiz Fiyatları 400₺

Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri sitemiz içinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Mini Ekspertiz Kaporta ücreti

2021 Ekspertiz Kaporta Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatı 250₺

Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları

En iyi fiyatlarla Mini Ekspertiz Motor Paketi Fiyatları 250₺

Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

İkinci el alım satımında araç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak önemlidir. Oto ekspertiz işlemine, araç alım satımına ek masraf olarak bakılsa da genellikle bu doğru olmayan bir bakış açısıdır. Öncelikle araca ödenmiş olan bedelin, hak edişe uygun olup olmadığı, oto ekspertizler tarafından saptanır. Bu sebeple alıcıyı mağdur etmemek adına önemli bir işlemdir. Oto ekspertiz fiyat listesi araç alımı esnasında bütçeyi zorlamayacak makul fiyatlardır. Oto ekspertiz incelemesine başvurulmadan satın alınan ikinci el otomobillerde, alım satım işlemi sonrasında büyük masraflar çıkabilir. Bu sebeple oto ekspertiz incelemesine başvurulmadan ikinci el araç alımı yapılmaması, bütçe açısından da önem teşkil eder.

Firmamızdan kurumsal oto ekspertiz desteği yada kendi aracınız için bireysel hizmetler alabilirsiniz.

İkinci Otomobilde Ekspertiz Önemi

Oto ekspertiz ikinci el otomobil alım satımında başvurulması zorunluluk gerektiren firmalardır. İkinci el otomobil alımından sonra büyük problemler yaşamamak adına ekspertiz incelemesi raporu alınmalıdır. Satıcıların araç hakkında vermiş olduğu bilgiler, alıcı için yanıltıcı nitelikte olabilir. Bu sebeple uzman kadrosu ile hizmet veren hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Satıcılar, araca değerinin üzerinde fiyat vermek için zaman zaman km azaltma yöntemlerine başvurabilirler. Oto ekspertiz, alıcının mağduriyet yaşamaması adına gerekli bilgilendirmeyi yapar ve araç hakkında doğru sonuçları açıklar. Aracın kilometresi hakkında bilgi, geçmiş döneme ait muayene kayıtlarında ve bakım raporlarında tahmin edilebilir. Bu sebeple oto ekspertiz, en doğru ve objektif bilgilendirmeyi yapacaktır.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Oto Ekspertiz Hataları

Oto Ekspertiz Hataları

Oto ekspertiz genellikle ikinci el otomobillerin alım-satım işlemlerinde başvurulan hizmettir. Oto Ekspertiz Hataları son yıllarda artan taleplerle birlikte sıklıkla yaşanabilmektedir. Bu nedenle oto ekspertiz işinde uzman ustalar tarafından otomobillerin teknik cihazlar ve ekipmanlarla detaylı olarak incelenmesi işlemine verilen isim olsa da yetersiz ve kalitesiz hizmet de çoktur. Bazı koşullarda otomobiller için ekspertiz raporu alınması zorunludur, çünkü zorunlu olmasa bile genellikle müşteriler bir araç satın almadan önce aracın uzmanlar tarafından onaylanmış olmasına dikkat eder.

Oto Ekspertiz Raporu Hataları

Müşteriler için oto ekspertiz raporu aracın satın alınabilirliğini onaylayan bir belge görevi görmektedir. Ancak ekspertiz raporu uzman ustalar ya da servisler tarafından verilmediği takdirde oto ekspertiz hataları meydana gelmektedir. Genellikle rapordaki hatalar, aracı alan müşteri herhangi bir kaza yaptığı ya da aracı satmak istediği zaman ortaya çıkar. Rapordaki hata maddi kayıplara, zaman kayıplarına ve kimi durumlarda ise can kayıplarına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle maddi ve manevi kayıpların önlenebilmesi adına oto ekspertiz raporunun belgeli ve onaylı bir oto eksperden alınması gerekmektedir.

Oto Ekspertiz Hataları Nelerdir?

Oto ekspertiz hataları genellikle aracın satıcının belirttiği özellikleri taşımaması ya da eksik taşıması ve bunun ekspertiz raporunda belirtilmemiş olması durumudur. Bu nedenle aracın satıcının talep ettiğinden daha düşük fiyatlandırılmasını gerektirir. Ülkemizde özellikle son zamanlarda bu hatalar haberlere konu olacak kadar sık yaşanmaktadır.

En sık görülen ekspertiz hataları:

 • Araç kilometresinin düşürülmesi
 • Araçta değişen parçalar ya da hasar kaydı olmasına rağmen tespit edilememesi
 • Araç şasisinin bozulması, eğilmesi
 • Motor ya da yakıt sisteminde bozulmalar ve performans düşüklükleri
 • Araç şanzımanında bozulmalar
 • Baskı balata sisteminin hasarlı olması
 • Aracın elektronik aksamlarında bozulmalar olması (radyo, USB girişi, kapı elektronikleri…)
 •  Hava yastıklarının açılmış ya da değiştirilmiş olması
 •  Aracın hasarlı kısımlarının farklı bir araçla değiştirilmesi veya şasi numarasının değiştirilmiş olması

Oto Ekspertiz Hataları ile sizlerde sıklık karşılamak istemiyorsanız mutlaka kalitesinde şüphe etmeyeceğiniz firmalar ile çalışmaya özen gösteriniz. Firma geçmişi bulunmayan veya araç her bölümü içn uzman bulundurmayan yerlerden hizmet alırken iki kere düşününüz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Armağanevler Oto Ekspertiz

armağanevler oto ekspertiz

Armağanevler oto ekspertiz, profesyonel, deneyimli kadroları ve TSE garantili ekspertiz raporu hizmetleri ile sizlere güvenilir hizmetler sunmaktadır. Ekspertiz raporu için ödeyeceğiniz ücretin boşa gitmeyeceği tam kapsamlı, detaylı ve ince işçilikli hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Garantili Midir?

Armağanevler oto ekspertiz taleplerinizde yapmış olduğumuz tüm kontroller TSE tarafından belgelenmiş olarak sunulur. İkinci el araç satın alırken uzmanlarımız otomobilin her noktasını detaylı olarak inceler ve raporlama yapar. Ümraniye oto ekspertiz istasyon merkezimizde hem alanında yüksek birikim ve tecrübeye sahip uzmanlar görev yaparken hemde son teknoloji özel cihazların kullanımı yapılır. Ekspertiz ölçüm ve test için bünyemizde her tür özel ekipman bulunmaktadır.

Araç Hangi Bölge Kontrolleri Sağlanıyor?

Araçlarınızı uzmanlarımıza teslim ettiğinizde seçilen pakete göre kontrol sağlanır.

 • Kaporta, Boya ve Değişen kontrolleri
 • Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
 • İç Dış kozmetik ekspertizi
 • Elektrik elektronik aksamların kontrolleri
 • Diagnostik OBD Beyin tarama testi
 • Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi
 • Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi

Araç ve oto ekspertiz hakkında tüm merak ettiklerinizi bizlere her zaman telefon açarak sorabilirsiniz. İstanbul ekspertiz hizmetleri için 0532 552 29 16 çağrı merkezimizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Randevusu

Firmamıza hiç telefon açmadan yada randevu almadan gelip hizmet alabileceğiniz gibi dilerseniz randevu alarak beklemeden hizmet alabilirsiniz. Armağanevler Oto Ekspertiz randevu işlemleri için 0532 552 29 16 nolu telefonu arayabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Oto Ekspertiz Ücreti 2021

oto ekspertiz ücreti 2021

2021 yılı oto ekspertiz ücreti 205₺ ile 590₺ arasında değişen liste fiyatlarına sahiptir. Almak istediğiniz oto ekspertiz paketine göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Binek 4x2 otomobiller için önerilen fiyatlarla olup ağır vasıta araçlar için önceden fiyatları sorunuz.

Ekspertiz firmaları arasında oto ekspertiz ücreti 2021 yılı için değişkenlik gösterebilir. Her ekspertiz firması aynı özelliklerde hizmet vermez. Bu sebeple işçilik kalitesi firmadan firmaya farklılık gösterebilir. 2 el araç alırken kendiniz ve sevdiklerinizin maddi ve manevi kayıp yaşamaması için mutlaka oto ekspertiz yaptırınız.

güncel oto ekspertiz ücreti 

Güncel Oto Ekspertiz Ücreti

Aşağıda listelenmiş olan oto ekspertiz ücretleri 2021 yılı için geçerli olan liste fiyatlarıdır. Fiyatlar dahilinde yapılacak olan ekspertiz işlemleri kapsamlı olarak belirtilmiştir. Lütfen paketlerinde detayları ile ilgili sorularınızı firmamıza iletmekten çekinmeyiniz. Hizmetlerimiz İstanbul oto ekspertiz talepleri içindir.

2021 ücreti Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti 590₺

590₺ oto ekspertiz ücreti ödemeniz halinde belirtilen tüm işlemler eksiksiz yapılmaktadır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi, tramer sorgusu

2021 ücreti Standart Plus Ekspertiz ücreti 490₺

490₺ ücret ödenmesi halinde listemizde belirtilen tüm işlemler eksiksiz olarak raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontroller, iç ve dış kontroller, obd kontrolleri, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test sonucu, fren test sonucu, yanal kayma testi. Paket fiyatı için daha detaylı bilgiyi uzmanımızdan alabilirsiniz.

2021 ücreti Standart Oto Ekspertiz Ücretleri 400₺

400₺ ekspertiz ücreti ödemeniz durumunda belirttiğimiz tüm işlemler eksiksiz yapılır ve raporlanır. Boya kaporta kontrolleri, motor mekanik kontroller, mekanik alt kontrolleri, iç ve dış kontroller, dyno motor performans test sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır. Oto ekspertiz standart paketin işlemleri

2021 ücreti Mini Ekspertiz Kaporta Ücretleri 250₺

250₺ ücreti bulunan mini ekspertiz kaporta paketi içinde yapılacak olan işlemler. Paket kapsamında Sol/Sağ Şase Podye ve Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı, Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon, Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle

2021 ücreti Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti 250₺

250 t ücreti bulunan motor mini paketinde yapılacak olan işlemler : Mini Oto Ekspertiz kapmasında 44 nokta kontrolü yapılmaktadır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Kontrol, Motor Suyu Kontrol, Direksiyon Yağ Kontrol, Fren Yağı Kontrol, İnterpol Peteği Kontrol, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol, Turbo Yağ Kaçak Kontrol gibi 44 noktada kontrol yapılır. Detaylar paket içinde belirtilmiştir.

2021 Oto Ekspertiz Ücret Tarifesi

2021 oto ekspertiz ücret tarifesi

Fiyat listelerimizde sizlere sunulan ücretler dışında herhangi ekstra bir ücret ve bedel istenmez. Firmamızı diğer oto ekspertiz şirketlerinden ayıran özellik hizmetlerimizin TSE garantili olmasıdır. Bildiğiniz üzere son yıllarda ekspertiz işlemleri konusunda bir çok olumsuzluk yaşanmış ve mağduriyet yaşayan bir çok yeni araç alacak kişi zarar görmüştür. Bu sebeple aracınız için ekspertiz yaptıracaksanız firmamızı doğru seçmeniz gerekmektedir. Her ekspertiz firması sizlere sorunsuz hizmet sunamaz. Tek bir personel ile aracınıza kapsamlı ekspertiz yapacağı iddia edenlere karşı temkinli olunuz.

istanbul oto ekspertiz ücreti 2021

İstanbul Oto Ekspertiz Ücretleri 2021

Şubemiz fiyat listeleri sadece İstanbul için geçerlidir. Firmamız Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden araç sahiplerine ve ikinci el araç alacaklara hizmet vermektedir. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır yük araçları ve motorlar için ekspertiz hizmeti verilir. Oto ekspertiz ücreti 2021 fiyatlarımız uzun zamandır değişmeden bir önceki yılın fiyatları ile devam etmektedir. Site üzerinden fiyatlarımız değişiklik olması durumunda güncellenmektedir.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Bostancı Oto Ekspertiz

bostancı oto ekspertiz

Bostancı oto ekspertiz yakınlık mesafemiz 15 dakikadır. Aracınız için profesyonel ve kurumsal oto ekspertiz firması arıyorsanız TSE garantili hizmet veren firmamıza ulaşınız. İşimiz sadece oto ekspertiz olup teknolojik ekipman ve yüksek tecrübemizle en doğru ekspertizi sağlıyoruz. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır vasıtalar, motor ekspertiz dahil tümünde özel birimlerimiz bulunmaktadır. İster bölgesel expertiz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz tam kapmsalı expertiz paketimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Beklemeden en hızlı şekilde en güvenilir ekspertizi hemen alabilirsiniz.

Bostancı Expertiz Firmaları

Oto sanayi bölgesi E-5 karayoluna yakın olduğu için bir çok kişinin tercih noktasıdır. Ancak burda bilinmesi gereken detay her ekspertiz firması sorunsuz ve güvenilir hizmet veremez. Son yıllarda bu konuda artan bir çok şikayet bulunmaktadır. Hem aracı oto ekspertize verip hemde sonradan sorunlar yaşanması son derece kötüdür. Oto ekspertiz hataları ve teknik diğer sorunlarla uğraşmamak için firmanızı doğru seçmeye özen gösteriniz.

Bostancı Oto Ekspertiz Fiyatları

TSE garantili oto ekspertiz hizmetlerimiz 2021 yılında tüm müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Aşağıda oto ekspertiz fiyatları tam listesini görebileceğiniz gibi site içinde menüden paketlerin tüm kapsam detaylarına ulaşabilirsiniz.

 • Kapsamlı oto Ekspertiz₺590
 • Standart Plus Oto Ekspertiz₺490
 • Standart Oto Ekspertiz₺400
 • Ekstra Kaporta Paketi₺250
 • Ekspertiz Motor Paketi

Bostancı En Yakın Oto Ekspertiz

En yakın oto ekspertiz için arayış içinde olabilirsiniz. Önünüze gelen ilk ekspertiz firması yerine bu alanda deneyimi yüksek ve daha sonrasında problem yaşamayacağınız yerleri tercih etmelisiniz. Firmamızın bulunduğu adrese İstanbul’da bir çok yerden ulaşımı kolay lokasyondadır. Araç ile ortalama Bostancı’dan 15 dakikalık uzaklıktadır. Hem en yakındaki expertiz firması hemde güvenle hizmet alabileceğiniz yerimizde sizleri memnuniyetle bekliyoruz.

Bostancı Oto Ekspertiz Randevu

Araba ekspertiz, kaporta boya ekspertiz, motor ekspertiz, yanal kayma testi, fren testi veya diğer tüm ekspertiz talepleriniz için bizlere farklı gün ve saat için arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Acil işlem gereken durumlarda mutlaka gelmeden önce bizlere sitemizdeki telefon numaralarından ulaşınız. Bünyemizde yeterli sayıda teçhizat ve gerekli personel bulunmakta olup genelde beklemeden hemen hizmet alabilirsiniz. Bostancı oto ekspertiz için uygun fiyatlarımız ve nitelikli hizmetlerimizden yılın her günü faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Maltepe Oto Ekspertiz

maltepe oto ekspertiz

İkamet ettiğiniz bölgede TSE garantili ekspertiz firması bulamıyorsanız bize ulaşın. Maltepe oto ekspertiz hizmetleri için bölgeden bizleri tercih eden bir çok araç sahibi bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere son yılların en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinin başında expertiz gelmektedir. Sizin yerinize ikinci el aracı tam kapsamlı analiz eder, hataları, sorunları, gözle görülmesi imkansız olan olan yerlerini inceler ve raporlar. Sizlerde çeşitli zorluklarla biriktirdiğiniz birikimleri riske atmamış olursunuz. Oto ekspertiz hakkında tüm detaylı bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Maltepe Araba Ekspertiz

Arabanın değerini belirleyen, düşüren veya performansını etkileyen bir çok bölgesi bulunur. Motor kısmı, kaportası, elektronik sistemleri, elektrik alanları dahil bir çok detay vardır. Bunların uzman gözetiminde mevcut durumlarının tespit edilmesi gerekir. Maltepe oto ekspertiz için bizlere başvurduğunuzda sizlere farklı paketlerde sunum yapar ve ihtiyacınızı belirleriz. Sadece kısmi olarak motor ekspertiz yaptırabilir veya kaporta boya ekspertiz yapılmasını isteyebilirsiniz. Bölgesel işlem istemiyorsanız komple tam kapsamlı araba ekspertizi tercih edebilirsiniz. Mini oto ekspertiz paketinde 39 nokta kontrolü bulunurken tam kapmsalı pakette ise 178 noktada ekspertiz yapılmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Fiyatları

Maltepe Mini Ekspertiz Motor Paketi Ücreti  : Bu ekspertizde 44 nokta kontrolü yapılır. Lift ön kontrol noktaları; Motor Yağı Ekspertiz, Motor Suyu Ekspertiz, Direksiyon Yağ Ekspertiz, Fren Yağı Ekspertiz, İnterpol Peteği Ekspertiz, Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Ekspertiz, Turbo Yağ Kaçak Ekspertiz gibi 44 noktada kontrol yapılmaktadır. Firmamızda fiyatı 250₺’dir. 

Maltepe Standart Oto Ekspertiz Ücreti : 400₺ fiyatı olan bu paket bir çok yönden sizlere yetebilir. İçinde boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, dyno motor performans test Ekspertiz sonucu standart oto ekspertiz paketi içinde sunulmaktadır.

Maltepe Tam Kapsamlı Oto Ekspertiz Fiyatları : En geniş paketimiz olan tam kapsamlıda herşey dahildir. 2021 yılı güncel fiyatı 590₺ ile sınırlandırılmıştır. Boya kaporta Ekspertiz, motor mekanik Ekspertiz, mekanik alt Ekspertiz, iç ve dış Ekspertiz, obd Ekspertiz, dyno motor performans test sonucu, süspansiyon test Ekspertiz, fren test Ekspertiz, yanal kayma Ekspertiz, tramer sorgusu bulunmaktadır.

Maltepe Oto Ekspertiz Raporu

Müşterilerimize hazırlayıp teslim ettiğimiz oto ekspertiz raporu tam tarafsız ve etik ilkeler dahilinde hazırlanmaktadır. Firmamız hem aracın satıcısı hemde alıcısı ile ilişkisi bulunmaz. Her iki tarafada aynı mesafededir. Firmamızdan maltepe oto ekspertiz hizmetlerini yüksek işçilik kalitesi ve güvenle alabilirsiniz. Şimdi bizleri telefonla arayabilir ve hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz

ıhlamurluyu oto ekspertiz

Araç alırken güvence son derece önemlidir. Kişilerin ve satıcıların güven telkini yerine Ihlamukuyu Oto Ekspertiz hizmeti alın mağdur olmayın. Karar verdiğiniz ikinci el araç için söylemlere değil özel bilgisayarlı testlere ve teknolojik sonuçlara inanın. İstanbul oto ekspertiz hizmetlerimiz de insan deneyimi hariç gerekli tüm gelişmiş cihazları kullanıyoruz. Oto ekspertiz raporu teslim edilmeden önce tüm kalite kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Oto Ekspertiz Ihlamurkuyu

Araç alımlarında %50’i bulan hatalı alım satım işlemleri görülmektedir. Yeni aldığınız araç daha önce ortadan ikiye ayrılmış ve kaynakla birleştirilmiş olabilir. Kaza kayıtlarında 1 noktadan hasarlı görülmekte olup sonrasında sürprizler çıkabilir. Aracın tüm yürür aksamları, air bak, boya kaporta, motor performansı, yanal kayma testi, şase durumları baş ağrıtabilir. Bu sebeple mutlaka oto ekspertiz hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için bizlere ulaşarak her konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

ıhlamurkuyu oto expertiz

Ihlamurkuyu Oto Ekspertiz Raporu

Bizlere başvuran kişi ister satıcı olsun ister yeni aracı satın alacak kişi olsun raporumuz tam tarafsız şekilde hazırlanır ve sizlere teslim edilir. Bizlerle daimi çalışan ve anlaşmalı olduğumuz araç satıcıları bulunmamakta olup sizlerin güvenliği için hiç bir irtibat kurulmaz. Oto ekspertiz raporu içerisinde kaporta boya kontrolleri, motor, şanzıman, mekanik detayları gibi her konuda ayrıntıya yer verilir. Satın alacağınız paketlere göre kapsam noktaları değişebilir. Ihlamurkuyu oto ekspertiz hizmeti için firma adresimiz Kadosan oto sanayi sitesidir. Bulunduğunuz bölgeden vasıta ile ortalama 10 dakika içinde ulaşılabilecek mesafededir.

Ihlamurkuyu Oto Expertiz

Her oto expertiz firması yüksek kalitede hizmet veremeyebilir. Bileğiniz üzere 2021 yılı itibari ile neredeyse her köşede oto ekspertiz firmaları açılmıştır. yetkili yada yetkinliği olmayan kişilerce bu hizmetlerin verildiği bilinmektedir. Can ve mal güvenliğiniz için mutlaka detaylı bir araştırma yapmadan firmanıza karar vermeyiniz. Mümkünse ilk tercihiniz bu hizmetleri TSE garantisi dahilinde sunanlara yöneliniz.

Firmamız İstanbul Anadolu yakasından bugüne kadar binlerce müşterisine nitelikli oto expertiz hizmeti sağlamıştır. Ihlamurkuyu oto ekspertiz seçiminizde ilk tercihiniz olmayı umut ediyor ve sizlere en uygun fiyatlar doğru ekxpertizi sunuyoruz.

 

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum