Bostancı Oto Ekspertiz

bostancı oto ekspertiz

Bostancı oto ekspertiz yakınlık mesafemiz 15 dakikadır. Aracınız için profesyonel ve kurumsal oto ekspertiz firması arıyorsanız TSE garantili hizmet veren firmamıza ulaşınız. İşimiz sadece oto ekspertiz olup teknolojik ekipman ve yüksek tecrübemizle en doğru ekspertizi sağlıyoruz. Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır vasıtalar, motor ekspertiz dahil tümünde özel birimlerimiz bulunmaktadır. İster bölgesel expertiz yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz tam kapmsalı expertiz paketimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Beklemeden en hızlı şekilde en güvenilir ekspertizi hemen alabilirsiniz.

Bostancı Expertiz Firmaları

Oto sanayi bölgesi E-5 karayoluna yakın olduğu için bir çok kişinin tercih noktasıdır. Ancak burda bilinmesi gereken detay her ekspertiz firması sorunsuz ve güvenilir hizmet veremez. Son yıllarda bu konuda artan bir çok şikayet bulunmaktadır. Hem aracı oto ekspertize verip hemde sonradan sorunlar yaşanması son derece kötüdür. Oto ekspertiz hataları ve teknik diğer sorunlarla uğraşmamak için firmanızı doğru seçmeye özen gösteriniz.

Bostancı Oto Ekspertiz Fiyatları

TSE garantili oto ekspertiz hizmetlerimiz 2021 yılında tüm müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Aşağıda oto ekspertiz fiyatları tam listesini görebileceğiniz gibi site içinde menüden paketlerin tüm kapsam detaylarına ulaşabilirsiniz.

  • Kapsamlı oto Ekspertiz₺590
  • Standart Plus Oto Ekspertiz₺490
  • Standart Oto Ekspertiz₺400
  • Ekstra Kaporta Paketi₺250
  • Ekspertiz Motor Paketi

Bostancı En Yakın Oto Ekspertiz

En yakın oto ekspertiz için arayış içinde olabilirsiniz. Önünüze gelen ilk ekspertiz firması yerine bu alanda deneyimi yüksek ve daha sonrasında problem yaşamayacağınız yerleri tercih etmelisiniz. Firmamızın bulunduğu adrese İstanbul’da bir çok yerden ulaşımı kolay lokasyondadır. Araç ile ortalama Bostancı’dan 15 dakikalık uzaklıktadır. Hem en yakındaki expertiz firması hemde güvenle hizmet alabileceğiniz yerimizde sizleri memnuniyetle bekliyoruz.

Bostancı Oto Ekspertiz Randevu

Araba ekspertiz, kaporta boya ekspertiz, motor ekspertiz, yanal kayma testi, fren testi veya diğer tüm ekspertiz talepleriniz için bizlere farklı gün ve saat için arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Acil işlem gereken durumlarda mutlaka gelmeden önce bizlere sitemizdeki telefon numaralarından ulaşınız. Bünyemizde yeterli sayıda teçhizat ve gerekli personel bulunmakta olup genelde beklemeden hemen hizmet alabilirsiniz. Bostancı oto ekspertiz için uygun fiyatlarımız ve nitelikli hizmetlerimizden yılın her günü faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir