Ataşehir Oto Ekspertiz

ataşehir oto ekspertiz

Oto alım satım öncesinde standart olarak ekspertiz hizmeti artık gereklidir. Ataşehir oto ekspertiz firmamız 2.el otomobil almak isteyenlere ve araç satmak isteyenlere kapsamlı ve mini paketleri ile eksiksiz bir hizmet sağlamaktadır. İşini şansa bırakmak istemeyenler ve birikimlerini riske atmak istemeyenler oto ekspertiz ile araçtaki tüm hata ve kusurları testi ettirebilmektedir. Her yıl gelişen teknoloji ve özel ekipmanlar sayesinde hata yapma oranı neredeyse yoktur. Sizlerde kısa vaktinizi ayırarak son derece ekonomik ücretlerle ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Firmamız randevu usulü ile müşteri kabul etttiği gibi dilerseniz direk yerimizi ziyaret ederek de hizmet alabilirsiniz. Aynı anda birden fazla araç için hizmet verebilecek kapasiteye sahibiz. Otomobiller ile birlikte ağır yük araçları için ekspertiz desteği vermekteyiz.

ataşehir oto ekspertiz raporu

Ataşehir Oto Ekspertiz Paketleri

Ataşehir’deki müşterilerimize 2021 yılında en ucuz ve makul fiyat tarifesi ile hizmet veriyoruz. Mini Ekspertiz Motor Paketi ve Mini Ekspertiz Kaporta Paketi 250₺ den başlamaktadır. Lift ön kontrolü, Motor Yağı Kontrolü, Motor Suyu, Direksiyon Yağ, Fren Yağı, İnterpol Peteği. Üst Kapak Conta Yağ Kaçak Kontrol ve Turbo Yağ Kaçak Kontrol motor paketinde standart olarak sunulmaktadır. Ataşehir oto ekspertiz için şimdiye kadar yüzlerce araç sahibine hizmet verdik ve aynı kalite ile hizmete devam ediyoruz.

Kaporta oto ekspertiz paketinde ise Sol-Sağ Şase Podye, Sol Podye, Sol/Sağ Arka Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Ön Çamurluk Davlumbazı, Sol/Sağ Alt Marşpiyel, Sol Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sol Kapı Orta Direk, Sol Ön direk, Bagaj İç Havuz Sacı. Sağ Arka Çamurluk Kilit Karşılığı, Sağ Kapı Orta Direk, Sağ Ön Direk, Arka Panel, Ön Panel Ön Tampon. Taban Sacı, Amortisör Kulesi Sol/Sağ, Çizik/Gamze/Göçükle hizmetleri verilmektedir.

ataşehir oto ekspertiz fiyatları

Ataşehir Oto Ekspertiz Raporu

Ekspertiz raporuna ihtiyacınız varsa kalitesiz yerlerden hizmet almamaya özen gösteriniz. Firma geçmişine bakmalı, kullandığı ekstra ekipmanları yerinde görmeli, sunulacak araç ekspertiz raporu örneklerini incelemelisiniz.

2021 oto ekspertiz fiyatları sitemizde ilgili bölümde sürekli güncel şekilde paylaşılmaktadır. Ataşehir oto ekspertiz için tam kapsamlı ve nitelikli hizmet verecek firma arıyorsanız bizlere ulaşınız. Bölgeye araçla 15 dakikalık mesafedeyiz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.