Atakent Oto Ekspertiz

atakent oto ekspertiz

Araba ve vasıta alımlarında oto ekspertiz önemsenmelidir. Atakent Oto Ekspertiz firması arayışınızda semte en yakındaki ekspertiz firmalarından biriyiz. İkinci el otomobil, ticari araç, ağır yük araçları ve tüm motorsiklet modellerinde ekspertiz hizmetini TSE garantili olarak sağlamaktayız. Hem alıcıyı hemde satıcıyı kötü süprizlerden korumak ve kimsenin zarar görmesini engelleyecek tam kapmsalı oto ekspertiz sağlıyoruz. İki taraf içinde tam tarafsız ekspertiz raporu hazırlıyoruz. İster randevulu ister hemen acil ekspertiz için bize başvurabilirsiniz.

Atakent Oto Ekspertiz Randevu

Oto ekspertiz hizmeti son yıllarda oldukça fazla talep ve ilgi görmektedir. İstanbul içinde gün içinde oldukça yüksek sayıda araç alım satımı gerçekleşmektedir. Bu nedenle araç sahiplerine ve yeni araç alacaklara önerimiz bir kaç önceden oto ekspertiz için randevu oluşturmalarıdır. Atakent oto ekspertiz için firmamıza şimdi ulaşabilir ve yerinizi hemen randevu alarak ayırtabilirsiniz. Çok acil durumlarda mutlaka bizlere telefonla ulaşıp hemen hizmet alabilirlik hakkında detayların öğreniniz.

Atakent Motor Ekspertiz

Binek vasıtalar, ağır vasıtalarla birlikte motorsiklet içinde ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca aracınız için ful tam kapsamlı ekspertiz alabileceğiniz gibi dilerseniz sadece motor ekspertiz içinde hizmetimizden uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Otomobiller için ayrı teknisyenlerimiz bulunmakta olup motor içinde alanında uzman en iyi personellerle çalışıyoruz. hatasız ve eksiksiz bir deneyim için mutlaka firma uzmanlarımızla tanışınız. Ümraniye oto ekspertiz hizmetleri için bir çok semtten müşteriye sahibiz. Kadosan bölgesinde bulunmaktayız ve Atakent semtinden bir kaç dakika da ulaşılacak mesafedeyiz.

Atakent Oto Ekspertiz Fiyatları

2021 yılı için oto ekspertiz fiyat listelerimizde sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Mini motor ekspertiz fiyatı 250₺, Mini Ekspertiz Kaporta ücreti 250₺, Standart Oto Ekspertiz Ücreti 400₺, Standart Plus Oto Ekspertiz ücreti 490₺ ve Kapsamlı Oto Ekspertiz Ücreti 590₺ ile sunulmuştur. Oto ekspertiz fiyatları içinde yer alan kısımlar için teknik uzmanımıza ulaşabilir ve daha geniş bilgi alabilirsiniz. Her bütçeye ve ekonomiye uygun fiyatlarımız bulunmaktadır. Teknik ekibimiz oldukça deneyimli olup TSE garantili ekspertiz sağlamaktayız.

Atakent oto ekspertiz için müşteri memnuniyeti yüksek çözümler sunuyoruz. İstanbul oto ekspertiz servisimize haftanın her günü telefonla ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir