Armağanevler Oto Ekspertiz

armağanevler oto ekspertiz

Armağanevler oto ekspertiz, profesyonel, deneyimli kadroları ve TSE garantili ekspertiz raporu hizmetleri ile sizlere güvenilir hizmetler sunmaktadır. Ekspertiz raporu için ödeyeceğiniz ücretin boşa gitmeyeceği tam kapsamlı, detaylı ve ince işçilikli hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Garantili Midir?

Armağanevler oto ekspertiz taleplerinizde yapmış olduğumuz tüm kontroller TSE tarafından belgelenmiş olarak sunulur. İkinci el araç satın alırken uzmanlarımız otomobilin her noktasını detaylı olarak inceler ve raporlama yapar. Ümraniye oto ekspertiz istasyon merkezimizde hem alanında yüksek birikim ve tecrübeye sahip uzmanlar görev yaparken hemde son teknoloji özel cihazların kullanımı yapılır. Ekspertiz ölçüm ve test için bünyemizde her tür özel ekipman bulunmaktadır.

Araç Hangi Bölge Kontrolleri Sağlanıyor?

Araçlarınızı uzmanlarımıza teslim ettiğinizde seçilen pakete göre kontrol sağlanır.

  • Kaporta, Boya ve Değişen kontrolleri
  • Motor-Mekanik alt ve üst fiziksel kontrolleri
  • İç Dış kozmetik ekspertizi
  • Elektrik elektronik aksamların kontrolleri
  • Diagnostik OBD Beyin tarama testi
  • Dinamometre (DYNO) güç ölçüm-performans testi
  • Fren-Süspansiyon ve Yanal kayma testi

Araç ve oto ekspertiz hakkında tüm merak ettiklerinizi bizlere her zaman telefon açarak sorabilirsiniz. İstanbul ekspertiz hizmetleri için 0532 552 29 16 çağrı merkezimizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Randevusu

Firmamıza hiç telefon açmadan yada randevu almadan gelip hizmet alabileceğiniz gibi dilerseniz randevu alarak beklemeden hizmet alabilirsiniz. Armağanevler Oto Ekspertiz randevu işlemleri için 0532 552 29 16 nolu telefonu arayabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.