Araç Ekspertiz Raporu

araç ekspertiz raporu

Hangi model ve marka araç satın alırsanız alın Araç ekspertiz raporu almanızı tavsiye etmekteyiz. Bir çok kişi uzun yıllar birikim yapmakta ve ikinci el araç alırken bunu kullanmaktadır. Ancak son yıllarda sizlerinde çevrenizde yada medya üzerinden sıkça karşılaştığı gibi bir çok yanlış alım satım ve mağduriyet durumları oluşmaktadır. 2.el otomobil alırken eskiden bir çok bilinçli kişi oto servisinde uzmanlara araçları göstermekteydi. Günümüzde bu daha profesyonel hale gelmiş olup resmi raporlama ile daha kaliteli ve güvenli hale getirilmiştir. 

Oto Ekspertiz Raporu

Son senelerde sıkça açılan oto ekspertiz firmaları bulunmaktadır. Her ne kadar benzer çalışma prensipleri bulunuyor olsa da bazı firmaların kullanım yaptığı özel teknik cihazlar, teknolojik ekipmanlar sayesinde ciddi farklar oluşmaktadır. Oto ekspertiz raporu genel amacın aracın görülen veya görülmeyen yerlerindeki arızaların, sorunların, performansı etkileyecek problemlerin tümü ile tespit işlemidir. 

Araç ekspertiz raporu için firmalarda çeşitli farklı paketlerde hizmetler sunulmaktadır. Sadece aracın motor kısmı için ekspertiz raporu talep edebileceğiniz gibi tam kapmsalı oto ekspertiz raporuda alabilirsiniz. 

oto ekspertiz raporu

kaporta ekspertiz raporu

İstanbul Araç Ekspertiz Raporu

Oto ekspertiz raporuna ihtiyacınız varsa firmamızdan en gelişmiş teknolojik cihazlar yardımı ve uzman teknik personellerimizin tecrübesi ile ekspertiz raporu alabilirsiniz. Tarafsız ve tam kapsamlı raporunuzu en hızlı şekilde teslim ediyoruz.
0000
Güvenli ve Hızlı Ekspertiz Raporu

Kaporta Ekspertiz Raporu

Kaportanın ekspertiz genel amacı parça değişimi, tamiri ve boya değişim olup olmadığıdır. İkinci el araç satın alırken kaporta kısımlarında oluşan parça değişimleri, fabrika çıkışı boyasının haricinde boyu olup olmadığı, güneş yanıkları, ezikler, göçükler, paslanma, çürüme tam olarak tespit edilmektedir. Adım adım tüm bu detayların araç güncel değerini belirleyen etkenlerdir. Kaporta ekspertiz raporu için bir çok firmada özel paketlerde hizmet verilebilmektedir.

Araç Değer Kaybı Ekspertiz Raporu

Ekspertiz raporları arasında alım satım dışında istenmeyen kazalar sonucunda araç değer kaybı ekspertiz raporu ihtiyacı doğabilmektedir. Sigorta şirketlerinden yada bu hizmeti veren özel oto ekspertiz firmalarından bu raporu almanız mümkündür. Satın almak istediğiniz aracın daha önceki hasar durumunu öğrenmek için araç değer kaybı ekspertiz raporunu sigorta firmalarından talep edebilirsiniz.

Araç Satışı Ekspertiz Raporu

Önceki senelere göre ikinci el araç satış sayısında ciddi artış olmuştur. Sıfır araçların aksine ilk genelinde ikinci el araç piyasası yılın her günü aktiflik görülmektedir. Hem internet üzerinden ikinci el araç satışı hem galerileri üzerinden satışlar hemde araba pazarlarında süreklilik gösteren satışlar vardır. İkinci el araç satışı öncesinde mutlaka araç ekspertiz raporu alınmasını önermekteyiz. Bir kaç saat sürecek işlemle daha günceli bir araç alım satım gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakındaki oto ekspertiz

Oto ekspertiz raporunu detaylı ve en kapsamlı şekilde alın

Oto Ekspertiz İstanbul Ekspertiz 0 Yorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir