Araç satın alırken gizli, gözle görülemeyen yerlerde bir çok arıza bulunabilmektedir. Araç arıza tespit hizmetleri oto ekspertiz firmamız bünyesinde özel tespit cihazları ile yapılmakta olup sizlere kesin sonuçlar vermektedir. Aracınız hangi marka olursa arıza tespit cihazları ile mevcut arızaları yada sizlere ilerde sorun yaşabilecek tüm olumsuz durumların raporunu alabilirsiniz.

Son yıllarda otomotiv teknolojilerinin gelişmesi ile tespit cihazları büyük bir aşama kaydetmiştir. Neredeyse artık her araçta elektronik sistemler oldukça fazla tercih edilmekte olup çoğu zaman gözle görülmesi mümkün olmayan arızalar çıkarabilmektedir. Diyagnostik cihazların araç arıza tespit işlemlerinde kullanılması ile kolayca arıza ve sorunlu alan görülebilmektedir.

Arıza Tespiti Ekspertizi

Otomobil alım satımlarında günden güne yaşanan olumsuzluklar bir çok kişiyi mağdur edebilmektedir. İlk bakışta anlaşılamayan hatta oto sanayilerinde tamir ustalarının dahi anlayamacağı bir çok mekanik ve elektronik hata yaşanmaktadır. Eğer güvenli bir araç alım planlıyorsanız kesinlikle oto ekspertiz firmamızdan araç arıza tespit işlemi yaptırmalısınız.

Otomobil arıza tespit işlemleri sırasında kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar araçlarınıza ve sistemlerine kesinlikle hiç bir şekilde zarar vermediği gibi hata ve yanılma payı neredeyse yoktur. Aracınızdaki tüm detaylı bilgilendirmeler rapor oluşturularak sizlere hemen sunulmaktadır.

araç arıza tespit

Diagnostik Oto Arıza Testi

Test Şanzuman beyni arıza kontrolü
Test Airbag beyni arıza kontrolü
Test Araç beyni parçaları kontrolü
Test Elektronik aksam arızakontrolü

Diagnostik test

ARIZA TESPİTİ EKSPERTİZİ

Oto Ekspertiz Arıza Tespit

İstanbul oto ekspertiz firmamızda Motor performans testi, Boya kaporta testi, Süspansiyon testi, Fren testi, Yanal kayma test, İç ve Dış ekspertiz, Mobil oto expertiz işlemleri yapılmaktadır. Bölgesel olarak ekspertiz hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz am kapsamlı oto ekspertiz paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sonuç rapor oluşturulması sırasında firmamızda alanında tecrübeli teknisyenler görev yapmakta olup tüm kalite kontrol işlemleri dikkate alınmaktadır. TSE garantili hizmetlerimiz kapsamında en güvenilir sonuç rapor tarafınıza en kısa sürede verilmektedir. Araç arıza tespiti firmamız ilgili numaralardan dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.